Tehnoloģijas

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

  • Esot pozīcijā starp Captur un Austral, kompaktais “automobilis dzīvošanai” Symbioz, kas pieskaņots gan privāto lietotāju, gan uzņēmumu vajadzībām, Renault nodrošina spēcīgāku klātbūtni C segmenta pamata līmenī.
  • Symbioz pieejams četru pakāpju aprīkojuma versijās: Evolution, Techno, Esprit Alpine un augstākajā – Iconic versijā
  • Symbioz dzinēju klāsts parūpēsies par visām klientu vajadzībām:
  • mild hybrid piedziņa, kuras cena ir sākot no 25 090 € Latvijā un Lietuvā, savukārt Igaunijā – no 25 290 €;
  • daudzpusīgā piedziņa E-Tech full hybrid 145, kas izstrādāta, nodrošinot veiktspēju un efektivitāti, Techno versijā pieejama, sākot no 30 290 € Latvijā un Lietuvā, savukārt Igaunijā – no 30 490 €.
  • Pasūtījumu pieņemšana sāksies 18. jūnijā, un pirmās piegādes klientiem tiks veiktas 2024. gada septembrī.

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

Symbioz – kompakts C segmenta “automobilis dzīvošanai”

Symbioz iemieso labāko, kas ir Renault jaunākajos C segmenta automobiļos – tam ir modulāra konstrukcija, savienojamība un efektivitāte. Tam ir visas vajadzīgās īpašības, lai iepatiktos gan ģimenēm, gan uzņēmumiem, kuri vēlas zināma līmeņa elektrifikāciju, vienlaikus stingri kontrolējot TCO.

Esot pozīcijā starp Captur un Austral, Symbioz paplašina zīmola klāstu C segmenta pamata līmenī. Jaunais modelis ir vien 4,41 m garš, papildinot Arcana (4,57 m) un Austral (4,51 m) full-hybrid E-Tech saimi, kā arī E-Tech electric modeļus ar Mégane un Scénic electric.

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

Symbioz izmantotas labākās Renault tehnoloģijas. Tam ir OpenR Link multivides sistēma ar visiem iebūvētā Google pakalpojumiem, kā arī Solarbay tonētais stikla jumts. Iconic versija iegūst 29 jaunās paaudzes atbalsta funkcijas vadītājam, sniedzot drošību un komfortu pie stūres, kas līdzvērtīgs labākajiem.

Symbioz ir arī savā klasē iespaidīgākais bagāžas nodalījuma tilpums – līdz pat 624 litriem. Aizmugurējo sēdekli pabīda par 16 cm, un, to pilnībā nolokot, veidojas plakana grīda. Symbioz pielāgojas savu klientu prasībām un paradumiem.

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

Symbioz ir arī relatīvi viegls automobilis un sver nepilnus 1500 kg. Tam ir E-Tech hybrid 145 piedziņa ar degvielas patēriņu 4,7 l/100 km un CO2 izmešu daudzumu 105 g CO2 / km.

Renault Symbioz Baltijas valstīs var pasūtīt ar E-Tech full hybrid 145 dzinēju.

Pamata līmeņa cena Techno versijai Latvijā un Lietuvā ir 30 290 €. Esprit Alpine versijas cena ir no 32 390 €, savukārt Iconic versija maksā, sākot no 33 790 €.

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

Pamata līmeņa cena Techno versijai Igaunijā ir 30 490 €. Esprit Alpine versijas cena ir no 32 590 €, savukārt Iconic versija maksā, sākot no 34 090 €.

Šogad klāstu papildinās arī Evolution E-Tech full hybrid 145 versija, 2025. gadā to papildinās mild hybrid piedziņa, kuras cena būs, sākot no 25 090 € Latvijā un Lietuvā un 25 290 € Igaunijā.

Latvijā sākas Renault Symbioz pasūtīšana

PAR RENAULT

Renault – vēsturisks mobilitātes zīmols un elektrisko transportlīdzekļu pionieris Eiropā – vienmēr ir izstrādājis inovatīvus automobiļus. Ar stratēģisko plānu “Renaulution” Renault ir uzsācis vērienīgu, jaunu vērtību radošu transformāciju, virzoties uz konkurētspējīgāku, līdzsvarotāku un elektrificētāku automobiļu klāstu. Tā mērķis ir iemiesot mūsdienīgumu un inovatīvas tehnoloģijas enerģijas mobilitātes pakalpojumu jomā automobiļu nozarē un arī ārpus tās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top