Tehnoloģijas

LG izstrādājis sistēmu, kas palielina autovadītāju un pasažieru drošību jaunajos Mercedes-Benz C klases automobiļos

LG izstrādājis sistēmu, kas palielina autovadītāju un pasažieru drošību jaunajos Mercedes-Benz C klases automobiļos

LG Electronics (LG) izstrādājis autovadītāja atbalsta sistēmas (Advanced Driver Assistance Systems jeb ADAS) kameras moduli, kas pieejams jaunajos 2021. gada Mercedes-Benz C klases automobiļos, kuru tirdzniecība jau sākta tirgos visā pasaulē. LG ADAS izmanto jaunākās autonozares tehnoloģijas un darbojas kopā ar Mercedes-Benz AG precizitātes inženieriju, lai palielinātu jaunās C klases automobiļu autovadītāju un pasažieru drošību.

LG izsmalcinātā ADAS sistēma atbalsta vairākas nozīmīgas uz drošību vērstas funkcijas, tostarp automātisko ārkārtas bremzēšanu (AEB), joslas šķērsošanas brīdinājuma asistentu Lane Departure Warning (LDW), joslas saglabāšanas asistentu Lane Keeping Assist (LKA), ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu (TSR), inteliģento priekšējo lukturu kontroli (IHC) un adaptīvo kruīza kontroli (ACC), lai panāktu ne tikai automobiļa pasažieru, bet arī citu satiksmes dalībnieku un gājēju drošību. Vairākas LG ADAS sistēmas atbalstītas funkcijas, tostarp AEB un LDW vairākās valstīs līdz 2022. gadam jaunos automobiļos tiks noteiktas kā obligātas.

LG izstrādātā ADAS sistēma atspoguļo uzņēmuma vairāku gadu līderību mobilo komunikāciju, attēlu atpazīšanas un savienojamības jomās. Progresīvais mākslīgais intelekts un padziļinātā mācīšanās, kuri ir svarīgi LG biznesa stratēģijas elementi, kamerai nodrošina iespējas apkopot un apstrādāt dažādu ar satiksmi saistītu informāciju, lai palīdzētu autovadītājiem reālajā laikā reaģēt uz ceļa un satiksmes apstākļiem. Sistēma precīzi atpazīst apkārtējo vidi, nepārtraukti analizējot automobiļa pozīciju gan attiecībā pret kustīgiem, gan nekustīgiem objektiem, un automātiski pielieto bremzes, ja sadursme ir neizbēgama. Dati no kameras arī ļauj sistēmai brīdināt autovadītājus, ja viņi nejauši iebrauc pretējā braukšanas joslā vai pārāk tuvu pietuvojas priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

LG Electronics (LG) izstrādājis autovadītāja atbalsta sistēmas

Starp strauju izaugsmi piedzīvojošā uzņēmuma LG Vehicle Component Solutions Company, klientiem ir vairāki globāli automobiļu zīmoli, tostarp Mercedes-Benz, Ford un Cadillac. Tā kopuzņēmums LG Magna e-Powertrain ražo elektriskos motorus, invertorus, iebūvējamus lādētājus un elektroniskās piedziņas sistēmas elektroauto tirgum.

LG Vehicle Component Solutions Company saņēmusi globālās testēšanas un sertificēšanas organizācijas TÜV Rheinland atzinību par produktu drošību, bet ADAS priekšējās kameras modulis saņēmis ISO 26262 funkcionāla drošības produkta un funkcionāla drošības procesa sertifikātus.

LG ar Mercedes-Benz AG/Daimler AG sadarbojas jau gandrīz desmit gadus, gatavojoties mobilitātes un autonomo automobiļu nākotnei,” norāda LG Vehicle Component Solutions Company prezidents Kims Jinjuņs (Kim Jin-yong). “Tieši mūsu partnerība ar auto nozares līderiem ļauj mums radīt inovācijas transportlīdzekļu jomā un palīdz padarīt pasaules ceļus drošākus ikvienam.”

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top