Tehnoloģijas

LG jaunākā automobiļu informācijas un izklaides sistēma debitēs Renault Mégane E-TECH Electric

LG jaunākā automobiļu informācijas un izklaides sistēma debitēs Renault Mégane E-TECH Electric

LG jaunā IVI sistēma, kas balstīta uz Google Android Automotive un Android 10, optimizēta ērtībām un savienojamībai

LG Electronics (LG) nākamās paaudzes In-Vehicle Infotainment (IVI) sistēma 2022. gadā debitēs jaunajā Renault Mégane E-TECH Electric. Satriecošais jaunais automobilis, kas aprīkots ar LG moderno IVI sistēmu, tika prezentēts pasaulē lielākajā mobilitātes konferencē IAA MOBILITY 2021, kas nesen norisinājās Minhenē, Vācijā.

Programmatūru, kas darbina IVI sistēmu, LG izstrādājis sadarbībā ar Renault, un tā balstīta uz Google Android Automotive. Tā ir pirmā programmatūra, ko LG izstrādājis, izmantojot Scaled Agile Framework (SAFe) – principu un procesu kopumu, kura mērķis ir palīdzēt lielām organizācijām ieviest elastīgu metodiku, tādējādi tām spējot ātrāk izstrādāt un nodrošināt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus. Šī programmatūra darbojas neatkarīgi no automobiļa iekārtām, lai sniegtu vairākas ērtības uzlabojušas funkcijas, tostarp iespēju attālināti atjaunināt operētājsistēmu un pārbaudīt automašīnas uzlādes statusu.

Turklāt LG uz Android bāzētā IVI sistēma ir pirmā sistēma, kas balstīta uz Android 10 un kas saņēmusi Google Automotive Services (GAS) sertifikāciju. Šī platforma piedāvā inteliģentus informācijas un izklaides pakalpojumus un vieglu piekļuvi dažādām Google lietojumprogrammām, tostarp Google Assistant, Google Maps un Google Play, izmantojot centrālo informācijas displeju (CID). Ar tā eleganto, intuitīvo cilvēka un mašīnas saskarni (HMI) un ērto lietotāju pieredzi šīs sistēma izmanto LG aizvien pieaugošās spējas kā automobiļu risinājumu sniedzējam apmierināt mūsdienu autovadītāju dažādās vajadzības un padarīt braukšanu ar automašīnu baudāmāku.

LG jaunākā automobiļu informācijas un izklaides sistēma debitēs Renault Mégane E-TECH Electric

Kā nākotnes mobilitātes inovatīvs partneris LG Vehicle component Solutions (VS) Company ieguvis globāla augsta līmeņa IVI sistēmu un progresīvu autovadītāju asistentu (ADAS) sistēmu piegādātāja reputāciju, šīm sistēmām atspoguļojot jaunākos mobilitātes panākumus un tendences. Šī struktūrvienība nepārtraukti paplašina savas iespējas un tirgu aptveri, izmantojot dažādus pūliņus, tostarp iegādājoties pasaulē vadošu automobiļu apgaismojuma un priekšējo gaismu sistēmu ražotāju ZKW Group un izveidojot kopuzņēmumu ar Magna International, lai radītu LG Magna e-Powertrain, kas darbību sāka jūlijā.

“Digitālās kabīnes ātri pārveidojušas to, kā autovadītāji un pasažieri mijiedarbojas ar saviem automobiļiem, sniedzot plašākas personalizācijas iespējas un uzlabotu komfortu,” norāda Renault Software Factory viceprezidents Tjerī Kamals. “Mēs uzskatām, ka mūsu sadarbība ar LG bijusi ļoti svarīga, lai nodrošinātu pirmšķirīgu Android kabīni mūsu Mégane E-TECH Electric, kas tika prezentēts IAA MOBILITY.”

“Mūsu jaunā IVI sistēma ne tikai apmierina, bet pārsniedz aizvien pieaugošās prasības pēc stabilām, progresīvām un lietotājam draudzīgām automobiļu programmatūras platformām,” skaidro LG Vehicle Component Solutions Company prezidents Kims Jinjuņs (Kim Jinyong). “Ar nepārtrauktām inovācijām un sadarbību ar tādiem ekspertiem kā Renault LG apņēmies nodrošināt dažādotu pieredzi automobiļos un vēl vairāk stiprināt mūsu pozīcijas kā risinājumu sniedzējam globālajai autoražošanas nozarei.”

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top