Tehnoloģijas

Lietotnē TikTok jauns instruments vecākiem “Ģimenes iestatījumi”

Lietotnē TikTok parādīsies “Ģimenes iestatījumi”

 

Vecāki varēs attālināti pārvaldīt sava bērna kontu.

TikTok ir ļoti populārs sociālais tīkls. Kādam tas patīk, kādam nē, bet fakts paliek fakts: tas ir sociālais tīkls skolēniem un pusaudžiem no 14 līdz 21 gada vecumam – vismaz tā saka statistika.

Ja jūs esat atbildīgs vecāks, tad jums noteikti nav vienalga, ko tur skatās jūsu lolojums. Pavisam drīz TikTok parādīsies jauns instruments vecākiem – “Ģimenes iestatījumi”, kas ļaus iestatīt lietotni bērnam tā, kā jūs uzskatīsiet par pareizu.

Ko var iestatīt bērna viedtālrunī?

Vispirms, lai iestatītu ierobežojumus bērna kontā, jums nāksies reģistrēt savu kontu, ja jums tāda vēl nav. Uzmanīgi, TikTok aizrauj.

Tuvākajā atjauninājumā būs pieejami šādi iestatījumi:
• Laika kontrole, ko jūsu bērns pavada TikTok, darbojas tieši tāpat kā “Ekrāna laiks” iOS iestatījumos: nosakiet dienas limitu, kam beidzoties lietotne tiek bloķēta;
• Drošs režīms ļaus ierobežot bērnam nevēlamu saturu;
• Personiskās sarakstes iestatījumi: vecāki var ierobežot to lietotāju sarakstu, kuri varēs nosūtīt ziņojumus bērnam.

Funkcija “Ģimenes iestatījumi” būs pieejama vēlāk. Lai to izmantotu, divos kontos ir jāpiekrīt to sasaistei. Bērns jebkurā brīdī varēs izslēgt funkciju, bet vecākam par to pienāks paziņojums.
Iepriekš TikTok tika ieviesti ierobežojumi, kas attiecas uz personisko ziņojumu nosūtīšanu: abonētāji var sūtīt ziņojumus cits citam tikai pēc abpusējas piekrišanas, bet no 30. aprīļa – kā papildu drošības pasākums – ziņojumu apmaiņas funkcija lietotājiem līdz 16 gadu vecumam tiks deaktivizēta.

Avots: Theverge

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top