Mainings

Maineri no Volstrītas ignorē Bitkoina cenas kritumu

Maineri no Volstrītas ignorē Bitkoina cenas kritumu

BitFarms un Marathon Digital paplašina savas kriptovalūtas Nr. 1 ieguves jaudas.

Neraugoties uz to, ka bitkoina cena atkal jau nonākusi zem 20 tūkstošiem dolāru, BitFarms un Marathon Digital, kuru akcijas apgrozās Ņujorkas biržā Nasdaq, bitkoinu maineri turpina palielināt kriptovalūtas ieguves jaudas. Ņemot vērā, ka tās ir publiskas korporācijas, šādus lēmumus tās pieņem de facto ar organizāciju direktoru padomes piekrišanu, kā arī ņemot vērā akcionāru viedokli.

BitFarms uzsākusi bitkoinu mainingu Argentīnā – ceturtajā valstī, kur tā veic savu darbību. Pašreiz Argentīnā darbojas divas fermas ar jaudu 10 mW, to potenciālu palielinot līdz 100 mW. BitFarms maineru korporatīvā jauda 10 platformās pasaulē šobrīd ir 176 mW. Tādējādi kompānija strādā, lai ievērojami palielinātu savas jaudas. Šobrīd BitFarms korporatīvais hashrate ir pārsniedzis 4 Eh/s.

Jaudu palielināšanu Argentīnā plānots realizēt nākamo mēnešu laikā, lai šī gada 31. decembrī iegūtu papildu 40 mW jaudas, bet aprīļa sākumā BitFarms plāno šai valstī maksimāli palaist otru platformu 50 mW apmērā. Organizācija pastāstījusi, ka tā noslēgusi pievilcīgu energolīgumu ar vietējo enerģijas piegādātāju uz astoņiem gadiem.

Cita publiskā kompānija – Marathon Digital plāno arī turpmāk investēt maininga jaudu paplašināšanā ar plānu līdz 2023. gada vidum sasniegt 23 Eh/s.

Šo divu maineru darbībā galvenie momenti ir tas, ka gan BitFarms 8 gadu energolīgums – gan arī Marathon Digital darbs jaudu palielināšanā, kas orientēts uz aktīviem procesiem maininga iekārtu parka izveidē līdz pat 2023. gada vidum un turpmāku šo mašīnu ekspluatāciju, liecina par šo akcionāru kopienu klātbūtnes bitkoina maininga sfērā ilgtermiņa plāniem. Tas savukārt ir signāls, ka šīs kompānijas ir pārliecinātas par to, ka bitkoina cena atkal ieies izaugsmes trajektorijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top