Mainings

Maineriem ar videokartēm izdomāts piepelnīšanās veids

Maineriem ar videokartēm izdomāts piepelnīšanās veids
Videokaršu īpašnieki drīz varēs izmantot savas neefektīvās iekārtas mainingam citā virzienā: renderinga jaudu noma tiem, kas vājā datorā vēlas izmēģināt kvalitatīvas datorspēles.

Kā norādīts – Vectordash grib ļaut izmēģināt kvalitatīvas datorspēles cilvēkiem ar nepietiekami jaudīgām – spēlēm neparedzētām ierīcēm, tādām kā Apple datori, izmantojot cilvēkus, kuri vēlas iznomāt savu rezerves jaudu mākoņu renderingam. Tas nozīmē, ka teorētiski pat tie, kam ir Macbook Air, varēs spēlēt ar izšķirtspēju 4K un 60 kadriem sekundē, ņemot vērā, ka to interneta caurlaides spēja spēj apstrādāt tādu datu apjomu.

Pats par sevi mākoņu renderings nav nekas īpaši jauns, tāpēc šī ideja nav gluži tikko radusies. Sony jau pirms daudziem gadiem ieviesa mākoņu renderingu PlayStation – lai gan tas tā arī nekad nesākās. Tomēr kompānija pierādīja, ka mākoņu renderings ir dzīvotspējīgs spēļu variants nākotnē.

Vectordash pakalpojumi būs pieejami par 28 dolāriem mēnesī. No otras puses – GPU nomnieki nopelna apmēram 0,60 $ dienā. Taču iespēja izmantot mazāk ienesīgos, ieguvei paredzētos grafiskos procesorus citā veidā var palīdzēt tiem, kurus pieveica gan “lāču” tirgus”, gan arī daudz jaudīgākās ASIC ieguves iekārtas.

Vectordash piedāvās tādus maksājumus nomniekiem, kas cenas ziņā ir konkurētspējīgi ar kriptovalūtu ieguves ienesīgumu – tam nevajadzētu būt pārāk sarežģīti, ņemot vērā, ka GPU ieguves ienesīgums pašreiz ir nenozīmīgs.

Sekosim jaunakai informacijai par  renderinga jaudu arī turpmāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top