Visas ziņas

Blockware Mining ģenerāldirektors norāda uz maineru problēmām pēc halvinga

Pēc atlīdzības samazināšanas par bloka ieguvi (halvinga) – daļa maineru būs spiesta kapitulēt. Šāds viedoklis ir kompānijas Blockware Mining ģenerāldirektoram Metam D’Souzam.

Viņš precizēja, ka daļa iekārtu atslēgšana ir neizbēgama, ja bitkoinu turpinās tirgot sarkanajā zonā. Atgādinām – halvings notika 11. maija vakarā, maineru atlīdzība samazinājās no 12,5 līdz 6,25 BTC.
Lielākā digitālā valūta tā arī nav spējusi izrauties – un maksimums, ko tā ir sasniegusi pēc marta sabrukuma – notestēt vērtības nedaudz virs $10 000. Taču pagājušās nedēļas nogalē bikoina cena zamazinajās un pagaidām neveiksmīgi cenšas pietuvoties 9000 $ atzīmei.

Saskaņā ar Blockware Mining datiem – aptuveni 30% skaitļošanas jaudu bitkoina tīklā veido iekārtas, kas arī pēc halvinga joprojām nerada zaudējumus. Pārējie maineri atrodas riska zonā, un kriptovalūtas vērtības jauna krituma gadījumā viņi būs spiesti samazināt ieguvi.

Analogs viedoklis ir Čārlzam Edvardsam. Viņš Twitter raksta, ka pēc halvinga bitkoina ieguves vērtība ir palielinājusies līdz 14 000 $. Tā ievērojami pārsniedz monētas pašreizējo cenu.

Ekspertu aprindās daudzi ir vienisprātis, ka bitkoina rallijs sāksies vēlāk. Viens no tādas prognozes piekritējiem – Preston Pysh – atgādināja, ka pēc 2016. gada halvinga BTC kritās par aptuveni 28%. Pēc tam kriptovalūtai bija nepieciešamas 100 dienas, lai atgrieztos līmenī pirms maineru atlīdzības samazināšanas, un pēc tam pārietu uz pārliecinātāku pieaugumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top