Mainings

Mainings Tesla S automašīnā

Tesla S īpašnieks uzstādījis savā automašīnā Bitkoina ieguves iekārtu

Plāni par Bitkoinu iegūšana, izmantojot tālruni un hidroelektrisko enerģiju tiek uzskatīt pat revolucionāriem,  bet tikmēr Tesla S elektriskās automašīnas īpašnieks sāka izmantot sava transportlīdzekļa brīvo enerģiju, lai iegūtu Bitkoinus.  Bitkoina ieguves ieguves iekārta tika uzstādīta elektriskās automašīnas bagāžniekā.

Šis kriptovalūtas iegūšanas veids ir ļoti izdevīgs automašīnas īpašniekam, jo izmaksas par digitālās valūtas iegūšanu ir pielīdzināma nullei. Vienīgais ieguldījums, kuru automašīnas īpašnieks veica, bija mainera iegāde, kā arī ar iekārtu saistīto piederumu izmaksas.

Daži jautājumi par inovatīvo Bitkoina ieguves stratēģiju

Vienmēr ir interesanti izpētīt inovatīvās Bitkoina un citas virtuālās valūtas ieguves metodes, jo pastāvīgi pieaug digitālās valūtas cena, it īpaši Bitkoina.

Elektrisko transportlīdzekļu izmantošana, piemēram, Tesla automašīnu modeļiem, kriptovalūtas ieguvei ir laba ideja, tomēr tā var radīt problēmas. Izmantojot šo iekārtu, var tikt sabojātas automašīnas iekšējās detaļas kompresora sakaršanas dēļ. Iekārta var sabojāt arī automašīnas akumulatoru, ja tā tiek nepārtraukti izmantota Bitkoina iegūšanai.

Neraugoties uz lielo iekārtas potenciālu un, iespējams, labo peļņu, Tesla automašīnas īpašniekam un citiem būtu rūpīgi jāizlemj, vai viņi vēlas izmantot šo pieeju kriptovalūtas iegūšanai, ņemot vērā iekārtas iespējamo nelabvēlīgo ietekmi uz automašīnas darbību.

Tiem, kas vēlas iegādāties virtuālo valūtu, būtu ieteicams izpētīt citas kriptovalūtas iegūšanas pieejas, piemēram,  citus atjaunojamās enerģijas avotus, kā saules baterijas. Teslas pirkt vairumā un bagažniekos vadāt mainerus nebūs, tas prātīgākais, ko kaut cik domājošs cilvēks varētu izdarīt. Protams, ja ir vēlēšanās nokļūt portālu pirmajās lapās un tv raidījumu ēteros, tad tikai uz priekšu.

Tā kā kriptovalūtas iegūšanas tehnoloģija tikai attīstās, tai ir nepeiciešamas ievērojamas investīcijas. Bitkoineriem tomēr būs jārēķinās ar lieliem naudas tēriņiem, ja viņi izlems izmantot šīs Bitkoina iegūšanas metodes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top