Mainings

Marathon Digital tuvākajos mēnešos palielinās savu maininga iekārtu jaudu

Marathon Digital kriptovalūtu mainings

Marathon Digital ir pārliecināti, ka galarezultātā bitkoina cena pieaugs, un tuvākajos mēnešos palielinās savu maininga iekārtu jaudu. 

ASV publiskā kompānija Marathon Digital, kas ASV ir viena no lielākajām bitkoinu maininga sfērā, uzskata, ka bitkoina cena galarezultātā pieaugs, un tieši tāpēc organizācija neplāno izbeigt savu darbību.

Turklāt Marathon Digital ne tikai nolēmusi iegūt bitkoinus, bet arī turpināt maksimāli turēt digitālos aktīvus kā to ilgtermiņa investors. Kompānijā atzīmē, ka kopš 2020. gada oktobra nav pārdots neviens iegūtais bitkoins, bet jūnija sākumā bitkoinu apjoms organizācijas bilancē bija 9,941 tūkstotis BTC. Marathon Digital arī atspēko pieņēmumu, ka tā realizēs kādas maininga iekārtas.

Viena bitkoina maininga izmaksas 2022. gada janvārī – martā kompānijā novērtētas vidēji 6,2 tūkstošu dolāru līmenī. Marathon Digital ir fiksēti enerģijas tarifi un tieši tāpēc kompāniju neietekmē cenu svārstības enerģijas vairumtirdzniecības tirgū.

Atgādinām – 6. jūnijā ASV prezidents Džo Baidens paziņoja par ārkārtas situācijas ieviešanu ASV izstrādes nepietiekamības dēļ esošajās enerģētiskajās stacijās. Pagājušajā gadā enerģijas deficīts Ķīnā izraisīja bitkoinu maininga aizliegumu šai valstī. Par analogu risinājumu pašlaik tiek debatēts Amerikas Ņujorkas štatā.

Marathon Digital pašreiz strādā 19 tūkstoši maineru ar summāro jaudu 1,9 Eh/s apmērā, bet līdz nākamā gada sākumam kompānija plāno vairākkārt palielināt sava maininga iekārtu parka veiktspēju – līdz 23,3 Eh/s.

Teksasā kriptovalūtu maineri ir spiesti izslēgt ierīces

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top