Visas ziņas

Mercedes-Benz parāda elektriskā sedana EQS salonu ar 22 collu OLED paneli MBUX Hyperscreen

Mercedes-Benz elektroauto
Kompānija Mercedes-Benz Premium klases elektriskā sedana EQS izziņošanas priekšvakarā nodemonstrēja jaunuma salonu.

Automašīnas interjera galvenā īpatnība ir 55 collu OLED panelis MBUX Hyperscreen, kas izvietots visā salona platumā. Tā garums ir 141 cm. Tas pārklāts ar izliektu viengabala stiklu. Pēc kompānijas teiktā – to izgatavo 650 grādu temperatūrā.

MBUX Hyperscreen salons
MBUX Hyperscreen apvienoti trīs ekrāni: viens 12,3 collu vadītājam, viens 12,3 collu pasažierim un centrā viens 17,7 collu. Uz paneļa nav fizisku pogu, tāpēc visa vadīšana notiek, izmantojot sensoru. Ekrāni atbalsta taktilo atdevi un var atpazīt nospiešanas spēku. MBUX Hyperscreen sānos redzami iegriezti gaisa deflektori.

Mercedes Benz salons
Kā programmatūra izmantota kompānijas sistēma ar MI. Tā var izpētīt vadītāja un pasažiera ieradumus, pēc tam displejos parādot piemērotu informāciju un norādes. Starp citu – par MBUX Hyperscreen darbību atbild astoņi procesori ar 24 GB operatīvo atmiņu.

MBUX Hyperscreen Mercedes Benz
Vēl Mercedes-Benz EQS ir interesants projekcijas ekrāns, divu sekciju panorāmas jumts, masāžas sēdekļi, noņemami planšetdatori galvas balstos un arī Burmester audio sistēma ar 15 skaļruņiem, kuru kopējā jauda ir 710 W.

Elektromobiļa cenu un tehniskos parametrus paziņos 15. aprīlī.

Avots: Daimler

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top