Mainings

Ar antivīrusu Norton 360 varēs mainot Ethereum kriptovalūtu

Antivīruss Norton 360 spēs mainot Ethereum

Kompānija NortonLifeLock (iepriekš Symantec Corporation), kas izstrādāja populāro antivīrusu Norton 360, pievieno iespēju iegūt kriptovalūtu Ethereum ar tās programmatūru. Paredzēts, ka tas palīdzēs “aizsargāt” lietotājus no ļaunprātīgu programmu darbībām.

Jaunās funkcijas nosaukums ir “Norton Crypto” un no šodienas būs pieejama Norton 360 lietotājiem, kuri piedalās testētāju programmā. Visi pārējie klienti tai tiks pievienoti tuvāko nedēļu laikā. Ieslēdzot Norton Crypto, antivīruss izmantos datora videokarti Ethereum kriptovalūtas mainingam, un samainoto pārvietos uz Norton maku mākoņu glabātuvē.

NortonLifeLock nepaskaidro – vai lietotāji kriptovalūtu iegūs neatkarīgi vai pūla sastāvā, lai palielinātu izredzes uz panākumiem, bet parādītais ekrānuzņēmums liecina par labu otrajam variantam. Tādā gadījumā kompānija varēs iekasēt arī komisijas maksu par pūla organizēšanu, kas būs tās papildu ienākumu avots.

“Kriptovalūtu ekonomika kļūs par svarīgāku mūsu klientu dzīves daļu. Mēs vēlētos sniegt viņiem iespēju mainot kriptovalūtu”, – paziņoja NortonLifeLock ģenerāldirektors Vinsents Pilets.

Kompānija arī apstiprina, ka, izmantojot parasto maininga programmatūru, lietotāji ir spiesti upurēt savu drošību un var par ciest no izspiedējprogrammām. Turklāt iegūtās kriptovalūtas glabāšana cietajā diskā rada papildu riskus to zaudēt.

“Mēs lepojamies, ka esam pirmā kiberdrošības jomas kompānija, kas maineriem piedāvā iespēju droši un viegli dīkstāvē esošu aprīkojumu pārvērst digitālās valūtas pelnīšanā. Pateicoties Norton Crypto, mūsu klienti varēs iegādāties kriptovalūtu ar dažiem klikšķiem un apiet daudzas ieejas barjeras kriptovalūtu ekosistēmā”, – sacīja NortonLifeLock operāciju direktors Gagans Singhs.

Lietotāji jau pauduši šaubas saistībā ar sistēmu darbspēju, kuras kopā ar antivīrusu, kas patstāvīgi rada lielu slodzi, izmantos maineri. Turklāt nav skaidrs, kā Norton maineris ietekmēs Intel (TDT) draudu noteikšanas tehnoloģiju un Microsoft Defender.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top