Videokartes

Nvidia izziņojusi videokarti RTX 2060. Kas zināms par jaunumu?

Nvidia izziņojusi videokarti RTX 2060

Vakar, Lasvegasā notiekošās tehnoloģiju izstādes CES 2019 laikā, Nvidia pārstāvji prezentējuši jauno budžeta klases videokarti RTX 2060. Tās cena ASV varētu būt 349 ASV dolāri. Jāatzīmē, ka iepriekš klajā laistais spēles Battlefield V video staru trasēšanas demonstrāciju darbojās tieši ar Nvidia RTX 2060.
Spriežot pēc Nvidia izpilddirektora (CEO) Džensena Huanga teiktā – RTX 2060 produktivitāte ir augstāka nekā 1070 Ti. Turklāt videokarte ir par 60 procentiem ātrāka, nekā tā pati GPU no iepriekšējās paaudzes (GTX 1060).
Kāda būs RTX 2060 produktivitāte? Kompānijas pārstāvji paziņo, ka jaunums atbalsta stabilu frame rate līmenī 60 kadru sekundē spēlējot spēli Battlefield V. Iepriekš testa stendā tika izmantota 1440p izšķirtspēja un aktivizēts staru trasēšanas iestatījums reālā laikā. Atzīmēsim, ka darbam tādā režīmā būs nepieciešams Core i9 procesors.
Ņemot vērā cenu – Nvidia tomēr ir spērusi soli to pircēju virzienā, kuri var atļauties tikai kompānijas piedāvātos budžeta klases risinājumus. Atgādinām – līdz šim par vislētāko pēdējās paaudzes videokarti tika uzskatīta RTX 2070 par 499 dolāriem.
Jaunumu ASV varēs iegādāties jau no 15. janvāra. Par 349 dolāriem pirmie pircēji iegūs ne tikai pašu ierīci, bet arī licencētu kopiju spelēm Battlefield V vai Anthem.
Cik veiksmīga būs RTX 2060 iegāde maineriem? Pagaidām mēs zinām, ka GPU ir 6 gigabaiti GDDR6 video atmiņas un tā aprīkota ar 240 tenzora kodoliem. Detalizētāks tehniskais apraksts un pirmie veiktspējas testi sagaidāmi jau pēc nedēļas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top