Tehnoloģijas

Vai Nvidia DLSS 3 un AMD FSR 3 tehnoloģijas var produktīvi strādāt vienā ierīcē?

Kā piespiest Nvidia DLSS 3 un AMD FSR 3 kadru ģenerēšanas tehnoloģijas strādāt kopā

Nvidia (DLSS) un AMD (FSR) attēla uzlabošanas tehnoloģijām ir atšķirīgi kadru ģenerēšanas varianti, taču izrādās, ka šīs tehnoloģijas var produktīvi strādāt vienā ierīcē.

Autori no QuasarZone nolēma pārbaudīt vai ir iespējams panākt, lai divu uzņēmumu kadru ģenerēšanas tehnoloģijas darbojas vienā datorā, un izrādījās, ka tas ir iespējams. Taču tikai ļoti specifiskā veidā.

NVIDI un AMD “draudzība” bija iespējama, jo AMD draiverī ir iebūvēts AFMF ģenerators. Šajā gadījumā idejas autori izmantoja RTX 4090 un RX 6600 videokartes.

Vai Nvidia DLSS 3 un AMD FSR 3 tehnoloģijas var produktīvi strādāt vienā ierīcē?

Spēles renderēšana (tie bija vairāki projekti, tostarp Cyberpunk 2077) tika veikta ar RTX 4090 karti. Tā ļāva arī aktivizēt DLSS 3 ar kadru ģenerēšanu. Tālāk spēlē iesaistās RX 6600, pie kuras tiek pieslēgts monitors. Tehniski tas tiek izmantots attēla izvadīšanai, taču AMD draiveris ļauj palielināt veiktspēju, izmantojot AFMF pirms attēla izvadīšanas. Tas nozīmē, ka AMD ģenerators attēlam pievieno kadrus, kuriem Nvidia kadru ģenerators jau ir pievienojis savus kadrus.

Tādējādi veiktspēja ļoti pieaug. Gandrīz trīs reizes pārsniedz sākotnējo vērtību un divas reizes pārsniedz vērtību, kas iegūta pēc ģeneratora DLSS 3.

Pārsteidzoši, ka šī implementācija nerada īpašas tehniskas problēmas. Izņemot to, ka vairākās spēlēs var pat samazināties 1% Low rādītājs, lai gan tajā pašā Cyberpunk tas palielinājās.

specifikacija

Turklāt ir vērts atcerēties, ka AFMF tehnoloģija tiek izslēgta, tiklīdz spēlētājs sāk strauji kustināt kameru, bet mierīgos režīmos tā tiek automātiski ieslēgta. Diemžēl autori nav pieminējuši attēla kvalitāti, kas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā vienlaikus divu dažādu tehnoloģiju izmantošanu.

Avots: Quasarzone Videocardz

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top