Tehnoloģijas

Jaunajām Nvidia videokartēm būs energoefektīvs 12 kontaktu savienojums

NVIDIA

 

Tehnoloģiju kompānija Nvidia drīzumā ieviesīs jaunas paaudzes Ampere videokartes. Par tām ir daudz runāts saistībā ar to konfigurāciju, veiktspēju un dzesēšanas sistēmu. Taču šobrīd ir pieejama jauna informācija par videokartes 12 kontaktu pin savienojumu.

Saskaņā ar ziņu avotu, jaunajām GeForce 3D videokartēm būs jauns 12 kontaktu savienojums. Un tās nav vienkārši runas, bet gan kompānijas FCPowerUp informācija. Ziņu avots norāda, ka jaunais 12 kontaktu savienojums būs līdzīgs Molex Micro-Fit savienojumam.

 

Videokartes NVIDIA spraudnis

Kāpēc Nvidia bija nepieciešams jauns 12 kontaktu savienojums, joprojām nav skaidrs, bet ir zināms, ka jau agrāk tika runāts par to, ka uzņēmums plāno uzlabot nevis videokaršu veiktspēju, bet gan domāt par videokaršu enerģijas patēriņa optimizāciju. Domājams, ka augstākās klases Nvidia videokartes patērēs 300 vatus. Lai gan  iepriekšējais astoņu kontaktu savienojums pilnībā nodrošinātu jauno videokarti ar nepieciešamo jaudu.

Tomēr par jauno 12 kontaktu savienojumu pagaidām nav pieejama plaša informācija, taču, ņemot vērā Micro-Fit parametrus, domājams, ka 12 kontaktu savienojums var nodrošināt jaunajai videokartei ideālu energoefektivitāti – 400 vatu un 600 vatu jaudu.

Turklāt ziņu avots norāda, ka jaunais 12 kontaktu savienojums it kā līdzināsies četru kontaktu savienojumam, taču pagaidām par to nav pieejama sīkāka informācija.

Avots: Fcpowerup

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top