Visas ziņas

Piramīdas OneCoin līdzdalībnieks uzsācis savu Ponci shēmu

Onecoin onelink

Avots: Behindmlm.com

Viens no  piramīdas OneCoin galvenajiem pārdevējiem – Le Kuok Hans uzsācis analogu Ponci shēmu ar nosaukumu OneLink, – ziņo BehindMLM.

Industrijas vēsturē lielākajai afērai Hans pievienojās 2014. gadā un piesaistīja aptuveni tūkstošiem ieguldītāju. Tagad viņš ir izveidojis analogu MLM shēmu un pārdod “investīciju paketes” par USDT.

Precīza Hana atrašanās vieta nav zināma. Daži uzskata, ka viņš ir Dubaijā vai Vjetnamā.

Atgādinām – iepriekš ASV valdība panāca Konstantīna Ignatova – OneCoin līdzdibinātājas Rudži Ignatovas brāļa un bijušā miesassarga lietas izskatīšanas atlikšanu. Viņš jau ir atzinis savu vainu un sadarbojas ar varas iestādēm.

Pagājušajā gadā ASV tiesa atzina par vainīgu 400 milj. $ atmazgāšanā OneCoin juristu Marku Skotu. Viņam draud cietumsods līdz 50 gadiem. Līdzīgas apsūdzības draud arī fonda Fenero Fund pārvaldītājam Deividam Paikam.

ASV tiesu gaida arī Rudži Ignatovas tuvākais līdzgaitnieks – zviedrs Karls Sebastjans Grīnvuds. Viņš tika arestēts Taizemē 2018. gada beigās.

Pašas Ignatovas atrašanās vieta joprojām nav zināma. Viņa pazuda 2017. gadā. Iespējamais OneCoin nodarītais kaitējums ir vairāk nekā 15 mljrd. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top