Visas ziņas

Pirmā informācija par spēli Ratchet & Clank Rift Apart

Pirmā informācija par spēli Ratchet & Clank Rift Apart

Foto: Youtube

Sony izstrādātāji no Sony turpina stāstīt par jaunām PlayStation 5 spēlēm. Jaunajā video Insomniac radošais direktors Markuss Smits atklāja pirmo informāciju par spēli Ratchet & Clank: Rift Apart.

Ratchet & Clank galvenā iezīme: Rift Apart būs manipulācijas ar mērījumiem. Ratchet varēs atvērt portālus uz citām pasaulēm un gandrīz uzreiz pārvietoties starp tām. Smits atzīmē, ka Insomniac nevarēja izveidot līdzīgu spēli uz PlayStation 4 konsolēm, bet PlayStation 5 atļāva veikt šādu portālu mehāniku.

“Tas visu krasi maina. Tagad mēs varam izveidot spēli, kur tu esi vienā pasaulē, bet pēc brīža – citā. Turklāt līmeņi ielādējas tik ātri, ka pat neticēsieties, ka to iepriekš nevarēja izdarīt, jo viss notiek ļoti organiski, ”saka Smits.

Ratchet & Clank Rift Apart 2020

Foto: Youtube

Ratchet & Clank: Rift Apart izmanto arī DualSense kontroliera funkcijas. Piemēram, Bouncer, kas ir disvtorbrenes vietējais analogs, spriedzes radīšanai izmanto spēļu “adaptīvos trigerus”. Ja spēlētājs nolaiž ieroča sprūdu uz pusi, tad viņš izšauj tikai no viena stobra un, ja viņš pilnībā – abi izšauj.

Ratchet & Clank: Rift Apart izlaišanas datumi nav pagaidām zināmi. Saskaņā ar jaunāko informāciju spēle būs PlayStation 5 starta piedāvājumā.

Video par spēli Ratchet & Clank Rift Apart

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top