Tehnoloģijas

Nākošnedēļ Sony paziņos PlayStation 5 cenu un pārdošanas sākuma datumu

Jauna informācija par Sony PlayStation 5 cenu

Pēc analītiķa Roberta Serano (Roberto Serrano) teiktā – uz ko atsaucas Ķīnas ziņu portāls Mydrivers – kompānija Microsoft gaida, kad Sony oficiāli paziņos spēļu konsoles PlayStation 5 cenu.

Microsoft plāno izdarīt diezgan nozīmīgu atbildes triecienu. Jo jaunās Xbox, ko pārstāv vecākā Xbox Series X un jaunākā Xbox Series S, ieņems abas cenu nišas (gan augšējo, gan apakšējo) – kamēr Sony ar tās PlayStation 5 un PlayStation 5 Digital Edition nostiprināsies tikai augšējā nišā. Atsaucoties uz avotiem spēļu industrijā, analītiķis norāda, ka Sony savas konsoles cenu paziņos jau nākošnedēļ – 13. jūlijā. Vienlaikus paziņos arī pārdošanas sākuma un iepriekšēju pasūtījumu datumus.

Saskaņā ar neapstiprinātiem datiem – Xbox Series X un Seris S būs pieejamas pārdošanā 19. novembrī, PlayStation 5 veikalu plauktos parādīsies mazliet vēlāk – 27. novembrī. Xbox Series X maksās 450 $, bet par PlayStation 5 prasīs 500 $. PlayStation 5 Digital Edition (bez optiskās piedziņas) būs pieejama par 100 $, bet Xbox Series S gaidāma vēl lētāka – tai paredz cenu 200-250 $ apmērā.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top