Tehnoloģijas

Prezentēts Mercedes-Benz eActros LongHaul elektriskais kravas automobilis

Mercedes-Benz eActros LongHaul

Automašīnu uzlādi varēs veikt no 20% līdz 80% tikai pusstundas laikā

Mercedes-Benz ir prezentējis savu eActros LongHaul elektrisko kravas automašīnu, kas ir paredzēta preču pārvadāšanai lielos attālumos.

Pagaidām eActros LongHaul ir tikai automašīnas prototips, un Mercedes-Benz norāda, ka šis prototips ļauj gūt priekšstatu, kāda būs sērijveida automašīna. Iespējams, kravas automašīnas galīgajā dizainā tiks veiktas vien dažas izmaiņas.

Mercedes-Benz eActros LongHaul

Automašīna Mercedes-Benz eActros LongHaul ir aprīkota ar 600 kWh akumulatoru un automašīna varēs ar vienu uzlādi nobraukt līdz 500 km. Pateicoties ātrās uzlādes iespējai un īpašajām 1MW uzlādes stacijām, kuras šobrīd uzņēmums testē, automašīnu būs iespējams uzlādēt no 20% līdz 80% tikai pusstundas laikā.

Mercedes-Benz eActros LongHaul

Izmantoti tiek divi elektromotori ar maksimālo kopējo jaudu 815 ZS un nemainīgo jaudu 545 ZS. Īpaši jaunajai Mercedes-Benz automašīnai piekabju ražotājs Krone kopā ar Trailer Dynamics izlaidīs eTrailer piekabi ar elektrisko piedziņu un akumulatoru, kas ļauj palielināt nobraukumu līdz 800 km.

Plānotais Mercedes-Benz eActros LongHaul resurss ir 1,2 miljonu km vai desmit gadi. Mercedes-Benz eActros LongHaul tiks ražots divās versijās – vilcējs un furgons.

Automašīnu ražošana sāksies 2024. gadā Mercedes-Benz Trucks rūpnīcā Vērtā.

Avots: Carscoops

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top