Tehnoloģijas

Samsung Galaxy Note20 un Note20 Ultra dzesēšanas uzlabošanai tiek izmantots neparasts materiāls (Video)

Izmantotie materiāli

Atšķirība starp Galaxy Note20 un Note20 Ultra ir liela – turklāt pat korpusa materiālos. Atgādinām – lētākais modelis izgatavots no plastikāta, tam ir mazākas izšķirtspējas ekrāns, un pirmie pārdošanas apjomi jau liecina, ka pircējiem tas īpaši neinteresē. Turklāt klīst baumas, ka Samsung vispār atteiksies no Galaxy Note līnijas.

Pagaidām varam pārliecināties, ka plastikāta korpuss Galaxy Note20 nav arī remontam piemērotākais. iFixit speciālisti jau ir novērtējuši abus aparātus un secinājuši, ka remontējamība neatšķiras. Diemžēl tie ir 3 punkti no 10 – tāpēc priecāties nav par ko.

Telefonu materiāli

Abu aparātu interesantākā īpatnība izrādījās dzesēšanas sistēma. Siltuma caurules vai iztvaikošanas kameras vietā šeit tiek izmantota daudzslāņu grafīta pamatne. Turklāt avots norāda, ka esot informācija par vara siltuma caurules izmantošanu dažās versijās – tādējādi situācija nav pilnībā skaidra.

Rezultātā no remontējamības viedokļa plastikāta korpuss situāciju ietekmē maz. To ir grūtāk sabojāt izjaucot, taču aparātu kopējā piemērotība remontam vienalga ir zema – akumulatora un ekrāna sarežģītās nomaiņas un līmes pārpilnības dēļ.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top