Visas ziņas

Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch 3 saņem atjauninājumu

Samsung Galaxy Watch 3 atjauninājums
Kompānija Samsung laidusi klajā jaunu atjauninājumu savam viedpulkstenim Galaxy Watch 3. Programmatūra ar numuru R840XXU1BUA8 ietver kļūdu labojumus, stabilitātes uzlabojumus un vairākas jaunas funkcijas. Tā sver 75 MB.
Viens no galvenajiem jaunievedumiem – Samsung SmartThings Find atbalsts. Tas ir jauns – pērnā gada beigās palaists serviss, kas var palīdzēt ātri un viegli atrast Galaxy ierīces. Šai nolūkā tiek izmantotas Bluetooth tehnoloģijas ar zemu energopatēriņu (BLE) un superplatjoslas sakari (UWB).

Ir tikai jāatver SmartThings Find un jāizvēlas ierīce, kas jāatrod, pēc tam tās precīza atrašanās vieta tiks norādīta kartē. Tuvojoties vajadzīgajai vietai, lietotājs var ieslēgt skaņas signālu vai funkciju “Meklēšana tuvumā”, kas balstīta uz papildinātu realitāti: ekrānā parādīsies krāsaina grafika, kas kļūst spilgtāka atkarībā no tuvošanās priekšmetam.

Turklāt kopā ar atjauninājumu Galaxy Watch 3 saņēma jaunas grupu pastaigu iespējas, darbības atbalstu ar jaunām fitnesa programmām un atgādinājumus par roku mazgāšanas nepieciešamību.

Viedpulkstenim Samsung Galaxy Watch 3 atjauninājums
Atjauninājums ir pieejams ASV un Dienvidkorejā. Visticamāk, ka izplatīšanai citās valstīs būs vajadzīgs zināms laiks.
Atgādinām – Samsung Eiropas valstīs izvērš arī elektrokardiogrammas funkciju Galaxy Watch 3 un Watch Active 2.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top