Tehnoloģijas

Ar jaunajiem Galaxy Watch4 viedpulksteņiem iespējams analizēt ķermeņa sastāvu un miega kvalitāti

Ar jaunajiem Galaxy Watch4 viedpulksteņiem iespējams analizēt ķermeņa sastāvu un miega kvalitāti

Samsung Galaxy Watch4 viedpulksteņis

Samsung jaunie Galaxy sērijas viedpulksteņi – Galaxy Watch4 un Galaxy Watch4 Classic, iezīmē jaunu viedpulksteņu inovāciju laikmetu. Viedpulksteņiem ir pilnīgi jauna Wear OS™ operētājsistēma, kas izstrādāta sadarbojoties ar Google™, un tie ir aprīkoti ar One UI Watch ­– Samsung līdz šim intuitīvāko lietotāja interfeisu. Jaunās ierīces ir pilnībā pārveidotas, sniedzot patērētājiem pieeju inovatīvākajām tehnoloģijām, kas palīdzēs analizēt arī ķermeņa sastāvu un uzraudzīt miega kvalitāti.

“Galaxy Watch sērijas viedpulksteņi pēdējo gadu laikā piedzīvojuši lielu izaugsmi, pateicoties patērētājiem, kas atklājuši, kādas ērtības un ieguvumus veselībai ikdienā sniedz nēsājamās ierīces. Katram no mums ceļš uz labsajūtu ir atšķirīgs, tāpēc esam izveidojuši spēcīgu veselības un labsajūtas funkciju komplektu, lai sniegtu cilvēkiem padziļinātāku un noderīgāku informāciju par vispārējo veselības stāvokli un fizisko sagatavotību,” uzsver Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Ķermeņa masas un miega analīze ­– tagad arī viedpulkstenī

Viedpulkstenis Galaxy Watch4 aprīkots ar Samsung revolucionāro BioActive sensoru, kas, neraugoties uz savu kompakto dizainu, nodrošinās mērījumu precizitāti. Jaunā sensora mikroshēma precīzi darbina trīs spēcīgus sensorus, kas nolasīs optisko sirdsdarbības ātrumu, sirds elektrisko aktivitāti, kā arī veiks bioelektriskās pretestības analīzi. Tas ļaus lietotājiem kontrolēt asinsspiedienu, diagnosticēt ātriju fibrilāciju (AFib) jeb stāvokli, kad sirds sitas neregulārā ritmā, izmērīt skābekļa līmeni asinīs, kā arī pirmo reizi, izmantojot viedpulksteni, veikt ķermeņa masas analīzi.

Mūsu jaunā bioelektriskās pretestības analīzes funkcija analizēs ķermeņa sastāvu, sniedzot lietotājiem dziļāku izpratni par vispārējo veselības stāvokli un fiziskās sagatavotības līmeni. Lietotāji varēs noteikt gan savu skeleta muskuļu apjomu, vielmaiņas ātrumu, kā arī ķermeņa tauku procentu un ūdens daudzumu. Ķermeņa masas analīzi var veikt aptuveni 15 sekunžu laikā – pulkstenim, kas atrodas uz plaukstas locītavas, jāpieskaras ar diviem pirkstiem un tā sensors uztvers 2400 datu punktus.

Ķermeņa masas un miega analīze ­– tagad arī viedpulkstenī

Arī naktsmiera laikā pulkstenis būs nomodā un sekos līdzi miega kvalitātei un paradumiem, identificējot traucējumus (tai skaitā krākšanu) un mērot skābekļa līmeni asinīs. Tādējādi iespējams iegūt vēl detalizētāku informāciju par saviem miega paradumiem. Pilnu viedpulksteņa potenciālu iespējams apgūt, izmantojot treniņu programmas, piedaloties grupu izaicinājumos ar ģimeni vai kopā ar draugiem.

Izcila Wear OS operētājsistēma, kas tapusi sadarbībā ar Google

Jaunā Galaxy viedpulksteņu platforma ir vienkārša, ērta un efektīva. Pateicoties Samsung jaunajam One UI Watch interfeisam un Wear OS operētājstēmai, visu ierīču sadarbība Galaxy ekosistēmas ietvaros tagad ir vēl vienmērīgāka. Izmantojot One UI Watch, saderīgas lietotnes pēc to lejupielādes viedtālrunī automātiski tiks instalētas arī pulkstenī, uzreiz sinhronizējot arī svarīgākos iestatījumus. Auto Switch jeb automātiskā pārslēgšanās funkcija nodrošinās, ka audio Galaxy bezvadu austiņās  būs iespējams kontrolēt, izmantojot gan tālruni, gan pulksteni. Tāpat mobilās viedierīces iespējams kontrolēt, izmantojot Bixby balss asistentu un dažādus žestus. Piemēram, divreiz paceļot apakšdelmu uz augšu un uz leju, iespējams atbildēt uz zvaniem, bet divreiz pagriežot plaukstas locītavu – tos noraidīt vai deaktivizēt paziņojumus.

Izcila Wear OS operētājsistēma, kas tapusi sadarbībā ar Google

Galaxy Watch4 sērija ir pirmā viedpulksteņu paaudze, kurai pieejama Samsung Wear OS jaunā platforma. Tā tapusi Samsung un Google sadarbības rezultātā, turpmāk ļaujot izmantot plašo Google lietotņu ekosistēmu arī viedpulkstenī. Piemēram, piekļūt iecienītākajiem Galaxy pakalpojumiem un lietotni Google Maps izmantot kopā ar pulkstenī iebūvēto kompasu. Platforma atbalsta arī vadošās trešo pušu lietotnes, piemēram, adidas Running, Calm, Strava un Spotify, kas pieejamas Google Play. Drīzumā būs pieejama arī ilgi gaidītā Google Pay funkcija, ļaujot veikt bezkontakta maksājumus ar Galaxy Watch4 ierīcēm.

Spēcīga veiktspēja

Izcilo pieredzi nodrošinās apjomīgi aparatūras jauninājumi, tostarp uzlabotais procesors, bagātīgais ekrāns un paplašinātā atmiņa. Galaxy Watch4 sērija izceļas ar pirmo 5 nm procesoru, kas iekļauts Galaxy Watch sērijas viedpulksteņos. Tas garantē par 20 % ātrāku centrālā procesora darbību, 50 % lielāku operatīvo atmiņu un 10 reizes ātrāku grafisko procesoru nekā iepriekšējās paaudzes pulkstenis. Pārskatīt datus, izmantot lietotnes Galaxy Watch4 sērijas viedpulkstenī būs iespējams viegli un bez piepūles. Ekrāna izšķirtspēja ir palielināta līdz 450 x 450 pikseļiem – vizuālie attēli būs asāki un kvalitatīvāki. Ar iespaidīgo 16 GB atmiņu tiks nodrošināta pietiekami daudz vieta, lai lejupielādētu un uzglabātu iecienītākās lietotnes, mūziku un fotoattēlus. Par to drošību un aizsardzību rūpēsies Samsung Knox drošības platforma.

Samsung, kā vadošais eSIM tehnoloģiju attīstītājs, ļauj saviem patērētājiem baudīt brīvību un palikt savienotiem pat tad, ja viedpulkstenis nav līdzi ikdienas gaitās – tas automātiski sinhronizēsies ar viedtālruni un nodrošinās sasniedzamību. Ņemot vērā piedāvātās funkcijas un iespējas, viedpulksteņa akumulatora darbības laiks būs līdz 40 stundām. Ja nepieciešams īsā laikā iegūt papildu jaudu, 30 minūšu uzlāde nodrošinās akumulatora darbības laiku līdz 10 stundām.

 

Pieejamība un cena

Galaxy Watch4 un Galaxy Watch4 Classic ir pieejami iepriekšpārdošanā sākot no 11. augusta, bet mazumtirdzniecībā – no 27. augusta. Ieteicamā mazumtirdzniecības cena variē atkarībā no viedtālruņa modeļa – Galaxy Watch4 pārdošanas cena ir no 269 EUR, bet Galaxy Watch4 Classic – no 369 EUR. Papildu informācija: Samsung. vai Samsungmobilepress.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top