Mainings

Sapphire laidīs klajā jaunu videokarti Radeon RX 570 Nitro+

Sapphire laidīs klajā jaunu videokarti Radeon RX 570 Nitro+

Kompānija Sapphire Technology paziņojusi par plāniem laist klajā jaunu videokarti Radeon RX 570 Nitro+, kas aprīkota ar 16 GB atmiņu GDDR5.  Modelis specializēsies kriptovalūtas Grin mainingā.

Grin pamatā ir protokols MimbleWimble, PoW un algoritms Cuckoo Cycle, kas spēj lejupielādēt līdz 11 GB video atmiņas – tas arī izskaidro jaunās grafiskās plates nestandarta parametrus.

Videokarte ir tradicionāls dizains Nitro+ ar divu ventilatoru dzesētāju un izmanto sešpadsmit atmiņas mikroshēmas GDDR5.

Radeon RX 570 Nitro+ cena pagaidām netiek nosaukta, tomēr Sapphire sola, ka tā tiks tirgota par cenu – “trešdaļa no konkurējošo 16 GB karšu izmaksām”.

Saskaņā ar The Block datiem – diennakti pēc galvenā tīkla palaišanas kriptovalūta Grin tiek iegūta ar ne mazāk kā 88 tūkstošiem grafisko procesoru. Grin hash rate ir 285,6K graphs/s.

Atgādinām – 2017. gada jūnijā Sapphire prezentēja plašu Mining Edition līniju ar pieciem modeļiem, kas izgatavoti uz Sapphire Radeon RX 470 un Sapphire Radeon RX 560 bāzes. Videokaršu atmiņas apjoms bija no 4 līdz 8 GB.

Grin Coin mainings
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top