Tehnoloģijas

Simtiem Tesla pircēju sarīkoja protestus pēc strauja cenu samazinājuma Ķīnā

Simtiem Tesla pircēju sarīkoja protestus pēc strauja cenu samazinājuma Ķīnā

Simtiem Tesla pircēju sarīkoja protestus pēc strauja cenu samazinājuma Ķīnā

Simtiem Tesla īpašnieku nedēļas nogalē pulcējās autoražotāja izstāžu zālēs Ķīnā, pieprasot atgriezt naudu pēc pēkšņā cenu samazinājuma, ziņo Reuters. Protestētāji uzskata, ka pārmaksājuši par automašīnām.

Pircēji negaidīja, ka šogad cenas tiks samazinātas tik krasi. Arī plānotā valsts dotācijas termiņa beigas daudzus mudināja iegādāties automašīnas pirms gada beigām.

Pēc negaidīti izsludinātajām atlaidēm Tesla elektromobiļu cenas Ķīnā šobrīd ir par 13-24% zemākas nekā rudenī. Analītiķi saka, ka Tesla solis, visticamāk, veicinās pārdošanas apjomus, kas decembrī kritās, kā arī liks citiem elektrisko automašīnu ražotājiem samazināt cenas.

Tā var būt normāla uzņēmējdarbības prakse, taču atbildīgam uzņēmumam nevajadzētu šādi rīkoties,” sacīja kāds Tesla īpašnieks. Viņš un citi Tesla īpašnieki, kuri ir saņēmuši piegādi 2022. gada pēdējos mēnešos, sacīja, ka ir sarūgtināti par piektdien notikušo pēkšņo cenu samazinājumu un paskaidrojumu trūkumu nesenajiem pircējiem.

Policija sarīkoja tikšanos starp Tesla vadību un sanākušajiem automašīnu īpašniekiem, kur auto īpašnieki nodeva prasību sarakstu, tajā skaitā atvainošanos un kompensāciju. Tesla darbinieki piekrita atbildi sniegt līdz otrdienai.

Tesla neplāno sniegt kompensācijas klientiem, kuri saņēmuši sūtījumus pirms pēdējā cenu samazinājuma, sestdien aģentūrai Reuters sacīja Tesla Ķīnas pārstāvis.

Avots: Reuters

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top