Tehnoloģijas

Sony ir sākusi PlayStation Portal priekšpiegādes pasūtījumu pieņemšanu

 

Sony ir sākusi PlayStation Portal priekšpiegādes pasūtījumu pieņemšanu

Sony šodien paziņoja precīzu datumu, kad tiks uzsākta tās jaunākās portatīvās spēļu konsoles PlayStation Portal tirdzniecība, kas oficiāli tika prezentēta pagājušajā nedēļā.

Uzņēmums ir arī sācis pieņemt jaunā produkta priekšpiegādes pasūtījumus vairākos reģionos. Pasūtījumus var veikt Sony vietnē PlayStation Direct par 200 ASV dolāriem. Pārdošana sāksies 2023. gada 15. novembrī.

Saskaņā ar jaunāko ierakstu uzņēmuma blogā ierīču skaits ir ierobežots, un viens lietotājs pagaidām varēs pasūtīt tikai vienu konsoli. Priekšpiegādes pasūtījumus pieņem no ASV, Apvienotās Karalistes, Francijas, Vācijas, Austrijas, Beļģijas, Luksemburgas, Nīderlandes, Itālijas, Spānijas, Nīderlandes un Portugāles iedzīvotājiem. Arī Kanādā un Japānā priekšpiegādes pasūtījumus varēs veikt sākot ar 29. septembri. Latvija šajā sarakstā diemžēl nav iekļauta.

Sony ir sākusi PlayStation Portal priekšpiegādes pasūtījumu pieņemšanu

Atgādinām, ka konsolei ir 8 collu LCD ekrāns ar 1080p izšķirtspēju un 60 Hz kadru nomaiņas frekvenci. PlayStation Portal ir vērsts uz PlayStation Remote Play spēļu straumēšanu, attālināti pieslēdzoties pie PlayStation 5, izmantojot vietējo tīklu, izmantojot Wi-Fi. PlayStation Portal ļauj spēlēt PS5 konsolē instalētās spēles, tostarp izmantojot Dualsense kontrolieri. Ir 3,5 mm audio ligzda austiņām. PlayStation Portal ir arī DualSense kontroliera pamatfunkcijas, tostarp haptiskā atgriezeniskā saite.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top