Tehnoloģijas

Tesla Semi un Cybertruck piedalās sacīkstēs – kravas automašīna uzvar pikapu? (Video)

Tesla Semi un Cybertruck piedalās sacīkstēs - kravas automašīna uzvar pikapu

Sociālajos tīklos ir nopublicēts īss video, kurā redzams, kā sacenšas Tesla Cybertruck elektriskais pikaps un kravas automašīna Tesla Semi. Acīmredzot šī bija reklāmas filmēšana, tāpēc tuvākajā laikā sagaidāms pilnvērtīgs video.

Twitter ievietotajā video redzams, ka Tesla Semi no starta izraujas priekšā. Pēc ražotāja informācijas, kravas automašīnai nepieciešamas 5 sekundes, lai paātrinātos no nulles līdz 100 km/h. (Bez kravas) Ja automašīna ir pilnībā noslogota, paātrinājuma laiks palielināsies līdz 20 sekundēm, taču arī tas ir labs rezultāts. Autovadītāji, kuri izmēģinājuši Semi darbībā, atzīmē lieliskās kravas automašīnas vadāmību un līdzību šajā ziņā ar sporta automašīnām.

Kas attiecas uz Cybertruck, tad nav skaidrs, kura versija tika izmantota video filmēšanai. Ilona Maska uzņēmums vēlas panākt, lai tā pikaps pārspēj Ford F-150 veiksmes stāstu. Nav skaidrs, kā Cybertruck veiksies pret Ford pikapu, taču sacensību starta metros tam izdevās zaudēt Semi kravas automašīnai.

Paredzams, ka vismodernākā Cybertruck versija tiks aprīkota ar četriem dzinējiem un spēs sasniegt ātrumu 100 km/h 2,5 sekundēs. Standarta aprīkojums līdz 100 km/h paātrināsies aptuveni 5 sekundēs, tāpat kā Tesla Semi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top