Tehnoloģijas

Tikai Tesla akcijām ir izdevies apsteigt bitkoinu popularitātes ziņā

TradingView Tesla
Saskaņā ar portāla publicēto statistiku – par Teslu visvairāk interesējās 31 ASV štatā, savukārt bitkoins īpaši populārs bija Kalifornijas, Vašingtonas un Oregonas iedzīvotāju vidū.

“Mūsu pētījums liecina, ka dienvidu piekrastē priekšroku dod Forex, kamēr rietumu piekrastē izvēlas bitkoinu. Rietumu piekrastē kripto patīk visvairāk”, – TradingView.

Abi iepriekš minētie aktīvi šogad parāda pārliecinošu pieaugumu. Tesla akciju kurss pakāpies no 430 $ janvārī līdz pašreizējiem 1 610 $, savukārt bitkoins kopš gada sākuma pieaudzis par 60%.
Trešo vietu pēc pieprasījuma TradingView lietotāju vidū ieņem kompānijas Boeing akcijas. “Acīmredzot pasaules mēroga pandēmija ir palielinājusi volatilitāti aviācijas kompāniju sektorā, līdz ar to palielinājās treideru un investoru interese”, – raksta TradingView.

Zīmīgi, ka nevienā štatā starp līderiem pēc treideru intereses netika atzīmētas Apple akcijas, neskatoties uz 53 procentu kāpumu šogad.

“Kamēr publiskās kompānijas, piemēram – Apple, tuvojas kapitalizācijai 2 trilj. $ apmērā, treideri un investori arvien vēl nevelta tām pārāk daudz uzmanības. Tagad dati skaidri liecina, ka Tesla un bitkoins ir divi aktīvi, par kuriem interesējas visbiežāk”, – TradingView.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top