Tehnoloģijas

Pasaulē pirmais praktiski neiznīcināmais viedtālrunis Ulefone Armor 7 (video)

Pasaulē pirmais praktiski neiznīcināmais viedtālrunis Ulefone Armor 7 (video)

Foto Youtube

To sasaldēja ledū un arī iegremdēja verdošā ūdenī.

Pērnā gada beigās tika prezentēts vadošais aizsargātais telefons Ulefone Armor 7, kas aprīkots ar MediaTek vienkristāla sistēmu Helio P90 un trīskāršo kameru ar 48MP izšķirtspēju.

Šonedēļ ražotājs ir publicējis videoklipu, kurā demonstrē – kā viedtālrunis Ulefone Armor 7 tiek galā ar ekstremālām temperatūrām. To iesaldē ledū un arī iegremdē verdošā ūdenī. Viedtālrunim nekādas problēmas nerodas.

Ulefone Armor 7 ir 6,3 collu diagonāles ekrāns ar izšķirtspēju FullHD+ un pušu attiecību 19,5:9, vienkristāla sistēma Helio P90, 8 GB operatīvā un 128 GB flash atmiņa. Galvenajā kamerā uzstādīti attēla sensori ar 48, 16 un 8 MP izšķirtspēju. Galvenajam modulim ir objektīvs ar diafragmu F/1,7. Ir paziņots par intelektuālu skata atpazīšanu, nakts filmēšanu un 10-kārtīgu tālummaiņu. Frontālajai kamerai ir 16 MP izšķirtspēja, viedtālrunis atbalsta atbloķēšanu pēc sejas.

Daktiloskopiskais sensors atrodas sānu panelī, viedtālrunis aprīkots arī ar sirdsdarbības sensoru. Akumulatora kapacitāte – 5500 mAh, ir bezvadu lādētāja Qi ar 10 W jaudu, kā arī GPS, Glonass, Beidou un Galileo navigācijas sistēmu atbalsts. Pieejams arī pilnvērtīgs NFC modulis ar Google Pay atbalstu.

Ierīces cena aptuveni – 370 USD.

Video par Ulefone Armor 7

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top