Spēles

Vai jaunās Xbox konsoles cena būs 200 – 250 dolāri?

Cik maksās jaunā Xbox konsole?

Foto: InspiredImages/ Pixabay

Kā zināms – Sony ir sagatavojusi uzreiz divas jaunās paaudzes konsoles: PS5 un PS5 Digital Edition. Pēc visa spriežot – Microsoft nebūs Xbox Series X versijas bez diska, toties būs jaunāks modelis ar koda nosaukumu Lockhart. Informatori to sauc par Xbox Series S, taču tas pagaidām ir tikai pieņēmums.

Saskaņā ar agrīno informāciju – šīs konsoles veiktspēja būs aptuveni 4 TFLOPS, proti – pat mazāka nekā PS4 Pro, nemaz nerunājot par Xbox One X. Attiecībā uz Xbox Series X šis rādītājs ir pat trīs reizes mazāks.

Loģiski, ka šādai konsolei vajadzētu būt daudz lētākai, bet par cik? Jaunākie dati norāda, ka jaunās paaudzes Microsoft jaunākā konsole var būt divreiz lētāka par pēdējo! Proti – ja pieņem, ka Xbox Series X maksās apmēram 450-500 dolāru, tad par Xbox Series S prasīs apmēram 220-250 dolārus. Turklāt tik pieticīga cena būs saistīta ne tikai ar zemāku veiktspēju, bet arī ar optiskas trūkumu. Tātad – gan Sony, gan Microsoft jaunās paaudzes konsoļu līnijā būs modeļi bez diskiem, taču ar pilnīgi atšķirīgu pozicionējumu un cenu.

Avots: Beyond3d

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top