Visas ziņas

Video, kuros redzama Tesla elektromobiļu pilnvērtīga autopilota beta versija

Tesla autopilota testu video

Foto: Bram Van Oost/Unsplash.com

Īlons Masks nesen paziņoja par pilnvērtīga autopilota FSD (Full Self-Driving) beta testēšanas uzsākšanu Tesla automobiļiem, un vakar internetā parādījušās pirmās detaļas un video, kuros demonstrēta tehnoloģija.

Ar informāciju un video dalījies viens no Tesla Model 3 īpašniekiem @brandonee916, kuram ir laimējies iekļūt ierobežotajā beta testētāju sarakstā. Kā var redzēt video – inženieri ir ne tikai pievienojuši jaunu režīmu automašīnas sistēmā, bet arī pilnībā pārstrādājuši programmatūras interfeisu un navigāciju.

Automašīna skenē sev apkārt esošos objektus un atpazīst marķējumus, norādes, luksoforus, automašīnas ceļmalā, gājējus un daudz ko citu.

Interfeiss vairs neizskatās tik skaisti kā iepriekš, taču tas nepārprotami ir laika jautājums. Var redzēt arī to, ka automašīna bez vadītāja brauc diezgan lēni, kas ir tikai loģiski.

Īlons Masks jau 2015. gadā paziņoja, ka Tesla automobiļi pēc dažiem gadiem spēs braukt bez vadītājiem. Pēdējo mēnešu laikā viņš bieži ir stāstījis par tehnoloģiju, kura būs maksimālā līmenī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top