Visas ziņas

Viedoklis: ASV varas iestādes virza bitkoina cenu uz jaunu maksimumu

ASV valdība un bitkoina cena

Foto: Unsplash

eToro ģenerāldirektors Yoni Assia uzskata, ka ASV varas iestāžu politika virza kriptovalūtu tirgu uz jauniem rekordiem.

Intervijā portālam Cointelegraph uzņēmējs atzīmēja, ka bitkoina un citu digitālo valūtu vērtības pieaugums jau ir rezultāts amerikāņu un vairāku citu valstu rīcībai ekonomikas stimulēšanā.

Yoni Assia: Mēs redzam bezprecedenta fiskālo politiku no federālo varas iestāžu puses visā pasaulē, kas noved pie nulles likmēm, bet dažās valstīs pat pie negatīvām likmēm.

Stimulējoši pasākumi, tostarp arī tieša finansiāla palīdzība iedzīvotājiem un biznesam, radīja apstākļus fondu tirgus pieauguma atjaunošanai. Cilvēki atkal ir sākuši investēt riskantos aktīvos, kas pozitīvi iespaidoja arī digitālo valūtu kursu.

eToro ģenerāldirektors atgādināja, ka pērnā gada martā – pašā pandēmijas sākumā – BTC nokritās zem 4000 $.

Pēc tam ASV un citas valstis sāka sniegt masveida palīdzību pilsoņiem un kompānijām, kas tirgu atgrieza zaļajā zonā. Bitkoins sadārdzinājās, un jau šogad tā cena pārsniedza 60 000 $, savukārt kapitalizācija pārsniedza 1 trilj. $.

Assia prognozē turpmāku tirgus izaugsmi tādā gadījumā, ja valstis – un vispirms jau ASV – turpinās iepludināt naudu ekonomikā un stimulēt visu vadošo nozaru, tostarp blokķēdes industrijas, izaugsmi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top