Ethereum

Viedoklis: Ethereum cena pēc The Merge aktivizēšanas vaŗētu pieaugt trīs reizes

Viedoklis: Ethereum cena pēc The Merge vaŗetu pieaugt trīs reizes

Pēc atjauninājuma The Merge aktivizēšanas Ethereum cena ilgtermiņa perspektīvā varētu pieaugt līdz 5000 dolāriem. To sarunā ar Forklog pavēstīja ENCRY Foundation līdzdibinātājs Romans Nekrasovs.

Pēc viņa sacītā – nākamajā mēnesī ETH kurss var piedzīvot nopietnas svārstības. Nekrasovs ieteica turētājiem nākamos trīs mēnešus uzglabāt kriptovalūtu.

“3-6 mēnešu perspektīvā es sagaidu Ethereum cenas pieaugumu. Labvēlīgas apstākļu sakritības gadījumā ETH cena var sasniegt 5000 dolārus”, – piebilda eksperts.
Neraugoties uz to, ka transakciju komisijas maksu samazinājumu līdz 0,05 dolāru līmenim Vitaļiks Buterins definējis kā mērķa rādītāju, nevajadzētu gaidīt strauju to kritumu, – uzskata Romans Nekrasovs.

Viņš sagaida, ka transakciju cenas samazinajumu – visticamāk – izraisīs shardinga ieviešana, kas palielinās Ethereum tīkla veiktspēju līdz 100 000 transakcijām sekundē.

“Atjauninājums The Merge tomēr vērsts uz blokķēdes energoefektivitātes palielināšanas uzdevuma risināšanu – nevis mērogojamības, lai gan augsni tam gatavo”, – paskaidroja eksperts.

Pēc tīkla pārejas uz Proof-of-Stake (PoS) konsensa algoritmu galvenais izaicinājums izstrādātājiem būs Ethereum noturība pret 51% uzbrukumiem un cenzūru.

Daži pievērš uzmanību tam, ka 30% no uzglabātajiem Ethereum atrodas populārā servisa Lido rīcībā. Citi baidās, ka pāreja uz PoS izraisīs transakciju cenzēšanu pēc varas iestāžu pieprasījuma, jo maineri bija anonīmāki nekā steikeri. Taču gan viens – gan otrs pagaidām ir tikai bailes”, – piebilda Nekrasovs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top