Ethereum

Viedoklis: The Merge būs trieciens Ethereum maineriem

Viedoklis: The Merge būs trieciens Ethereum maineriem

Līdz ar Ethereum pāreju uz Proof-of-Stake (PoS) algoritmu – maineriem būs jāmeklē alternatīvi ienākumu avoti. Tas teikts CoinDesk rīcībā nonākušajā JPMorgan pārskatā.

Analītiķi atzīmēja, ka Ethereum ieguve ar videokartēm joprojām ir populāra tās augstās rentabilitātes dēļ. GPU maineru pārslēgšana pēc The Merge atjauninājuma uz tādiem altkoiniem kā – Ethereum Classic, Ravencoin vai Ergo – jūtamus ienākumus sola tikai īstermiņa perspektīvā.

JPMorgan pārstāvji ir pārliecināti, ka pēkšņa lielu spēlētāju parādīšanās alternatīvo monētu ekosistēmās ir saistīta ar strauju ieguves rentabilitātes samazināšanos.

Viens no galvenajiem jauninājuma beneficiāriem būs Ethereum Classic (ETC) maineri, kuriem būs pieejamas “daudzas ierīces šīs kriptovalūtas ieguvei”.

Eksperti jau atzīmējuši pazīmes, kas liecina par jaudu pārslēgšanu uz ETC ieguvi. Tas pamanāms pēc hashrate pieauguma, kas vērojams aptuveni kopš jūlija vidus.

“Daži investori Ethereum Classic izskata arī kā hedžēšanas līdzekli pret jebkādām potenciālajām Ethereum problēmām pārejas laikā no PoW uz PoS”, – teikts pārskatā.

Eksperti arī pieļāvuši vienmērīgu jaudu dekoncentrāciju starp dažādiem tīkliem, kur paredzēta maininga iespēja ar videokartēm.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top