Tehnoloģijas

Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch 3 augstas kvalitātes ilustrācijā

Samsung Galaxy Watch 3 JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

Ilustrācijas autors – Evans Blass

Kompānija Samsung gatavojas prezentēt jauno viedpulksteni ar nosaukumu Galaxy Watch 3. Paziņojums gaidāms vai nu 5. augustā, kad tiks prezentēti jaunie viedtālruņi, vai apmēram mēnesi agrāk.

Populārais insaiders Evans Blass (Evan Blass) publicējis paša radītu renderi, kurā jaunais Samsung pulkstenis iemūžināts visā krāšņumā.

Attēlā var redzēt modifikāciju SM-R840 ar 45 milimetru korpusu un nerūsējošo tēraudu. Ir divas pogas un bezelis, kuram vajadzētu griezties.

Kopumā Samsung jaunais pulkstenis nepavisam neizskatās kā iepriekšējā modeļa kopija – kādam tas patiks un kādam nepatiks. Turklāt var sagaidīt, ka būs modifikācija ar nedaudz citādu dizainu, lai gan pagaidām tas ir tikai pieņēmums.

Par pārējo zināms, ka pulkstenis būs pasargāts no ūdens un putekļiem, 1,4 collu ekrāns būs pārklāts ar stiklu Gorilla Glass DX, pulkstenim būs arī 1 GB operatīvā atmiņa un 8 GB zibatmiņa. 45 mm versijai būs 340 mAh akumulators.

Evans Blass jau sen sevi parādījis kā maksimāli uzticams avots. Savulaik viņš apstiprināja vārdu Galaxy Fold pirmajam elastīgajam Samsung viedtālrunim un vairākkārt ir publicējis renderus neizziņotām ierīcēm.

 

Avots: Sammobile

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top