Visas ziņas

Vivo pirmais viedpulkstenis

Pexels from Pixabay

Foto ilustratīvs – Pexels/ Pixabay.com

Vairākas Ķīnas kompānijas, kas iepriekš galvenokārt ražoja viedtālruņus, jau ir ienākušas viedpulksteņu tirgū. Starp tām – Xiaomi, Oppo un Realme. Tagad tām gatavojas pievienoties arī Vivo.

Jau februārī Vivo reģistrēja preču zīmi Vivo Watch, taču pagaidām nekāda oficiāla informācija nav bijusi pieejama. Bet tagad Vivo viedpulksteņi ir ieguvuši Ķīnas regulatora 3C sertifikātu.

Dokumenti apstiprina, ka pirmajam Vivo viedpulkstenim būs modeļa numurs WA2056, un tas ir aprīkots ar skaļruni skaņas reproducēšanai. Ir arī zināms, ka šis produkts tiks ražots rūpnīcā Dongguan Huabei Electronic Technology Co. Ltd.

Neskatoties uz to, ka Vivo turpina klusēt – šie fakti norāda, ka pirmā viedpulksteņa Vivo Watch prezentācija notiks pavisam drīz. Avoti apgalvo, ka paziņojums tiks sniegts nākamajā mēnesī.

Oppo un Vivo ir kompānijas BBK meitasuzņēmumi, šo uzņēmumu sortimentā bieži vien ir viedtālruņi ar vienādiem parametriem un izskatu, bet ar dažādiem nosaukumiem. Tāpēc arī Vivo Watch var būt līdzīgs Oppo Watch.

 

Vivo pulkstenis patents
Avots: Gizmochina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top