Tehnoloģijas

Volkswagen un Audi veic izmaiņas dīleru centru pakalpojumu nodrošināšanā; serviss darbu turpina

Volkswagen un Audi veic izmaiņas dīleru centru pakalpojumu nodrošināšanā; serviss darbu turpina

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, sākot ar 21. oktobri, Volkswagen un Audi dīleru un servisa centri ievieš jaunus drošības pasākumus, lai turpinātu nodrošināt pakalpojumus saviem klientiem. Jaunās izmaiņas būs spēkā līdz šī gada 15. novembrim.

Rūpējoties par savu klientu un darbinieku drošību, visi pakalpojumi būs pieejami tikai zaļajā režīmā, klientiem apliecinot vakcinācijas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā Covid-19 pārslimošanas faktu.

Volkswagen un Audi servisi turpina darbu klātienē, ievērojot noteikumu, ka klātienes kontakts nododot un saņemot auto nepārsniedz 15 minūtes. Katram apmeklētājam tiks nodrošināts ne mazāk kā 15 m2 no publiski pieejamās platības. Servisā iespējams ierasties tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās telefoniski vai tiešsaistē, izmantojot Audi un Volkswagen mājaslapas.

Serviss Audi centros būs atvērts darba dienās laikā no plkst. 8.00 līdz 19.00, bet rezerves daļu izsniegšana, iegādājoties attālināti, būs pieejama darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00, kā arī sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00. Savukārt Volkswagen serviss un rezerves daļu izsniegšana būs pieejama darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Automašīnu un rezerves daļu tirdzniecība būs pieejama ikvienam klientam tikai attālinātā režīmā, ar pārstāvi sazinoties telefoniski vai tiešsaistes formātā. Attālinātā Audi automašīnu tirdzniecība būs pieejama darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00, savukārt Volkswagen darba laiks darba dienās būs no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Joprojām būs iespējami bezkontakta testa braucieni ar jauniem Volkswagen vai Audi modeļiem, piesakoties elektroniski vai pa telefonu. Kavēta netiks arī auto nodošana to jaunajiem īpašniekiem, kas notiks ievērojot visas epidemioloģiskās prasības.

Plašāka informācija par Volkswagen autosalonu un servisa centru darbību pieejama šeit.

Plašāka informācija par Audi autosalonu un servisa centru darbību pieejama šeit.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top