Visas ziņas

XFX Radeon RX 6800 XT Speedster Merc 319 – iespējams, vislielākā videokarte tirgū

Vislielākā videokarte Radeon RX 6800
Sākot no 25. novembra tirgū būs pieejamas videokartes Radeon RX 6800 un RX 6800 XT, un tajā pašā laikā internetā parādīšies to apskati.

Tagad mums ir iespēja aplūkot vienu no šādiem videokaršu modeļiem – XFX. Modeļa nosaukums ir Radeon RX 6800 XT Speedster Merc 319, un tas galvenokārt izceļas ar lielu izmēru.
Ampere paaudzes Nvidia mūs jau ir pieradinājušas pie ļoti liela izmēra 3 D kartēm, un pirmie pieejamie RX 6000 fotoattēli mums parāda, ka arī šīs kartes būs tādas pat. Taču Radeon RX 6800 XT Speedster Merc 319 modeļa kartes noteikti pretendē uz vienu no gigantiskāko karšu nosaukumiem visā tirgū kopumā.

Videokarte vēl nav pieejama, tāpēc precīzi tās izmēri nav zināmi. Taču blogers, salīdzinot, novietoja blakus modeli Radeon RX 5700 XT Triple Dissipation, kura garums ir 326 mm! Tātad jaunais modelis ir aptuveni 340 mm garš. Līdz ir ar to tas ir jauna rekorda pieteikums, tomēr ir vērts sagaidīt oficiālos datus.

AMD aizlieguma dēļ video autors nesniedza nekādu tehnisku informāciju. Var tikai atzīmēt to, ka karte aizņem 2,5 slotu paplašinājumu, un aizmugurējā panelī ir divi DisplayPort 1.4, HDMI un USB-C 2.1 porti. Adapterim ir nepieciešami divi strāvas savienotāji (8 + 8).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top