Tehnoloģijas

YouTube izņem no pakalpojuma Pornhub kanālu “vairāku pārkāpumu” dēļ

Pornhub Youtube

Kanālam, kas tika atklāts pirms deviņiem gadiem, bija 900 000 abonentu.

Saskaņā ar YouTube sniegto informāciju kanāls tika izņemts vairāku kopienas noteikumu pārkāpumu dēļ. Viens no pārkāpumiem ir norādītās saites zem kanāla reklāmām. Acīmredzot saites bija uz Pornhub vietni.

Tomēr uzņēmums MindGeek, kam pieder Pornhub, noliedz savu vainu: Pornhub ievēro visaugstākos uzticamības un drošības standartus internetā. Mēs īpaši rūpējamies, lai nepārkāptu nevienu no YouTube kopienas vadlīnijām.

MindGeek: “Aktieri un seksa pakalpojumu sniedzēji ir marginalizētas grupas. Viņi izmanto sociālos medijus, lai sazinātos ar faniem, pelnītu naudu un uzturētu sevi un savas ģimenes. YouTube neselektīva un patvaļīga politika attiecībā uz Pornhub un tiem, kas ir saistīti ar pieaugušo satura nozari, ir bīstama un kaitīga. Mēs pieprasām, lai sociālo mediju uzņēmumi izturētos pret mums tāpat kā pret citiem.”

YouTube nav pirmais pakalpojums, kas atteicās strādāt un atbalstīt Pornhub darbu. Septembrī Instagram neatgriezeniski bloķēja vietnes kontu. Arī Mastercard un Visa atteicās sadarboties ar vietni 2020. gadā. Tas viss ir saistīts ar to, ka MindGeek tika iesūdzēts tiesā par iespējamu bērnu pornogrāfijas izplatīšanu. Tiesvedībā tika identificētas maksājumu sistēmas, kas palīdz izplatīt nelegālu saturu.

Ko Pornhub rādīja YouTube kanālā?

Savādi, bet nekā tāda, lai Youtube apmeklētājiem būtu steigšus jādodas uz Pornhub vietni nebija. Piemēram, Covid sākumā tajā tika publicēts brīnišķīgs projekta video par roku mazgāšanas priekšrocībām. Bija arī intervijas ar aktrisēm, padomi neatkarīgajiem un topošajiem modeļiem, kā arī sadaļa “Pornhub lasītprasme”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top