Visas ziņas

CNET: AirTag – ļoti izturīga ierīce

20. aprīlī prezentētais “AirTag” ir izrādījusies diezgan izturīga “Apple” ierīce. Tas kļuva skaidrs pēc CNET autores Leksijas Souvidesas veiktajām izturības pārbaudēm. Veikto pārbaužu ietvaros, Leksija mēģināja mazgāt ierīci veļas mazgājamā mašīnā, ievietoja to saldētavā un pārbaudīja tās izturību, metot no augstuma.

Sākumā Leksija mēģināja pārbaudīt ierīces mitrumizturību. Saskaņā ar oficiālo specifikāciju, ierīcei ir IP67 standarta sertifikāts, tas nozīmē, ka to var ievietot ūdenī aptuveni uz pusstundu. Taču Lekcija mēģināja izmazgāt veļas mazgājamā mašīnā. Pēc 54 minūtēm mazgāšanas process bija pabeigts.
Mazgāšanas laikā ierīce “AirTag” bija izkritusi no bikšu kabatas un atradās veļas mašīnas trumulī. Bija noskrāpēta ierīces plastmasas virsma, taču vairāk īpašu bojājumu nebija.

Veļas mašīnas darbības laikā varēja dzirdēt ierīces signālu, tas nozīmēja, ka ierīce darbojās nevainojami.

CNET AirTag tests

Pēc ierīces mazgāšanas tā tika ievietota saldētavā, kur temperatūra bija -19 °C. Ierīces signāls joprojām darbojās, kamēr ūdens sāka sasalt.

Ierīce atradās saldētavā 18 stundas. Pēc tam ierīce tika izņemta no saldētavas, atsaldēta un nožāvēta. Lai ierīce būtu pilnībā sausa, bija nepieciešams nožāvēt arī bateriju nodalījumu. Pēc veiktajām darbībām, ierīces funkcijas atsāka darboties.

CNET AirTag tests

Taču Leksija vēlējās vēl veikt kādu eksperimentu. Viņa mēģināja piekariņu ar atslēgām un ierīci nomest uz grubuļaina asfalta seguma.
Ierīce tika mesta no dažāda veida augstumiem, taču tikai pēdējā mēģinājumā ierīcei bija izveidojušās pāris skrambiņas, taču tās funkcionalitāte nebija mainījusies. Neticami izturīga ierīce.

CNET AirTag tests

Avots: CNET

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top