Tehnoloģijas

Apple AirTag ir problēmas ar suņiem (vai suņiem ar AirTag)

Airtag

Nesen mēs dalījāmies stāstā ar laimīgām beigām par to, kā suņu siksniņai  piestiprinātais Apple AirTag palīdzēja atrast un izglābt pazudušo dzīvnieku, taču, kā izrādās, AirTag ir arī savi mīnusi.

The Wall Street Journal rakstā ir minēti vairāki gadījumi, kā suņi, pie kakla siksnas piestiprinātās AirTag ierīces norija, pat ja tās bija ar īpašu stiprinājumu.

Piemēram, viens no suņa īpašniekiem tikai pēc laika pamanīja, ka AirTag ierīce, kas bija piestiprināta viņa suņa siksnas ir pazudusi. Kad tika aktivizēts ierīces skaņas signāls, tā tika atrasta (precīzāk, to varēja dzirdēt) suņa vēderā.

Airtag dzīvniekiem

Savukārt kucīte Roze ilgu laiku grauza ierīci un košļāja tās daļas, taču to nenorija. Toties 6 mēnešus veco Lunu nācās vest pie veterinārārsta pēc tam, kad viņa ierīci bija apēdusi. Veterinārārsts pat gribēja veikt operāciju, bet, par laimi, pēc kāda laika ierīce dabiski tika izvadīta ārā.

Tā kā AirTag satur baterijas, pastāv ievērojams risks, ka tās var noplūst un izraisīt dzīvnieku orgānu bojājumus, norāda veterinārārsti. Bateriju noplūdes risks palielinās, ja ierīce ir sabojāta to košļājot vai ilgstoši tā ir atradusies dzīvnieka vēderā.

Starp citu, kompānija Apple neiesaka izmantot AirTag, lai izsekotu mājdzīvniekus. Bet kurš gan to ņem vērā!

Avots: The Wall Street Journal

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top