BitCoin

Aizmirāt Bitkoinu maka paroli?

Ko darīt, ja aizmirsta Bitcoin parole

Hipnoze – atbilde uz aizmirstām Bitkoinu maka parolēm?

Iedomājieties šādu scenāriju. 2013. gada janvārī jūs nopērkat 100 Bitkoinus par 1300 $ un uz brīdi pirmirstam par jauno kriptovalūtu un naudas daudzumu, ko esat iztērējis.

Paiet pieci pieci gadi, un jūs saprotat, ka jūsu iegādātie 100 Bitkoini tagad ir $ 1.3 milj vērtībā. Bet jūs esat aizmirsuši paroli savam Bitkoinu makam, kas liedz jums iespēju piekļūt miljons dolāru vērtai bagātībai.

Šāda situācija līdzinās murgam episkās proporcijās. Jūs būtu labāk vēlējies piedzīvot neveiksmes nesošu piektdienu, trīspadsmito datumu, nevis to, ka nevarat piekļūt Bitkoinu makam.

Bet, ja jūs dzīvotu Krievijā, jūs varētu iejusties hipnotizētāja ādā un mēģināt atcerēties paroli, lai iegūtu lielo daudzumu digitālās valūtas.

Krievijā uzņēmīgi cilvēki ir izdomājuši risinājumu. Hipnoze.

Hipnotizētājs no Krievijas palīdz lietotājiem atcerēties viņu piemirstās paroles, ja  izdodas atbloķēt maku, jums ir jāmaksā pieci procenti no jūsu atlikušās Bitkoinu summas.

Deniss Derkačs, kurš vada Krievijas reklāmas platformu, kas apkalpo kriptovalūtas tīmekļa vietnes, saka, ka cilvēki ir gatavi darīt gandrīz visu, lai piekļūtu saviem Bitkoinu kontiem.

“Tā kā pašlaik Bitkoina cena pieaug lielā ātrumā, tie, kuri tikai rotaļājoties iegādājās šo valūtu, tagad sev pārmet par vieglprātīgo attieksmi pret šo valūtu. Viņi pārdzīvo par to, ka viņi būtu varējuši kļūt par miljonāriem, ja vien varētu atcerēties paroli.”

Veronika Marimura ir hipnotizētāja, kura ir palīdzējusi gandrīz pusei no saviem 20 klientiem atcerēties viņu aizmirstās Bitkoinu naudas maka paroles:

“Ar hipnozes palīdzību, es palīdzu cilvēkiem nonākt mainītā apziņas stāvoklī, lai viņi varētu atcerēties nepieciešamo informāciju.”

Daudzi cilvēki ir zaudējuši Bitkoinus gan savādos, gan arī traģiskos veidos. Šajos Bitkoinu pazaudēšanas stāstos ietilpst arī gadījumi, kad ir sabojājušies datoru cietie diski, gan arī ir bijuši tieši kiberuzbrukumi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top