BitCoin

Analītiķis. Bitkoina cena nenoslīdēs zemāk par $6000

Bitkoina cena

Kompānijas Blue Line Futures vadītājs Bils Baruhs intervijā CNBC paudis pārliecību, ka pirmās kriptovalūtas cena ir sasniegusi “apakšu”, un nenoslīdēs zemāk par 6 000 $.

Saskaņā ar viņa teikto bitkoina cena ilgtermiņa perspektīvā pieaugs pēc tam, kad pārsniegs atzīmi    11 300 $. Pašreiz vērojamo pirmās kriptovalūtas volatilitātes būtisko samazināšanos Baruhs skaidro ar bitkoina kursa atrašanos tuvu savam minimumam. Viņš atzīmē, ka tagad “pārdošana ir izsīkusi”, un tikpat zema cenu svārstību amplitūda tika novērota vairāk nekā pirms gada.

“Minimums – tas ir process, un nevis cena. Tagad, kad bitkoina cena un volatilitāte ir nolaidusies uz Zemes, var sākties minimuma atrašanas process”, – uzsvēra  Blue Line Futures prezidents.

Viņš arī piebilda, ka bitkoins straujāk pieauga pirms kriptovalūtu fjūčeru laišanas klajā biržās CBOE un CME. Tai laikā tirgus bija pārāk pārkarsēts, jo spekulanti centās nepalaist garām īstermiņa izdevīgumu. Tomēr krasā bitkoina kursa krišanās 2018. gada sākumā “aizskaloja pārmērīgu entuziasmu”.

Bils Baruhs uzskata, ka augšupejošas tendences atjaunošanai bitkoinam ir jāizaug virs atzīmes 8500 $, bet pēc tam atkal jāiekaro psiholoģiskais līmenis 10 000 $.

Atgādināsim – firmas Trefis analītiķi ir pārliecināti, ka gada beigās bitkoins tiks tirgots pie atzīmes 12,5 tūkst. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top