Tehnoloģijas

“Anonymous” hakeri pieteikuši karu Ilonam Maskam? (Video)

"Anonymous" hakeri pieteikuši karu Ilonam Muskam

Foto: Pixabay

Pazīstamā hakeru grupa Anonymous ierakstīja video ziņojumu, kurā tā piesaka karu Tesla un SpaceX vadītājam Ilonam Maskam.

Kāds iemesls karot? Hakeri nav apmierināti ar to, kā Ilons Masks ietekmē kriptovalūtu sfēru, ​​jo ar vienu tvītu viņš var pazemināt, vai paaugstināt bitkoina likmi.

“No miljardieriem, tev bija vislabākā reputācija, jo tu realizēji daudzu mūsu līdzgaitnieku vēlmi dzīvot elektroauto pasaulē un veicināji arī kosmosa izpēti. Bet pēdējā laikā mēs redzam tikai vēl vienu narcistisku bagātnieku, kuram izmisīgi ir nepieciešama uzmanība” – Anonymous.

Hakeri norāda – investējot vienmēr būs riski, bet Maska paziņojumi ir ņirgāšanās par parastiem, smagi strādājošiem cilvēkiem. Anonymous izvirza arī apsūdzības Maskam un kompānijas Teslas vadībai, īpaši par meliem saistībā ar rūpēm par apkārtējo vidi.

“Pēc tavām publiskajām histērijām, cilvēkiem tiek iznīcināti viņu sapņi, un tu turpini ņirgātiem par viņiem ar mēmēm, pats atrodoties kādā no saviem miljoniem vērtajiem īpašumiem. Tu vari uzskatīt sevi par visgudrāko cilvēku istabā, bet tagad satiksi cienīgu pretinieku. Mēs esam Anonymous. Mēs esam leģions. Mēs nākam”.

Vai tas ir kārtējais joku video vai tiešām tika pieteiks karš?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top