Visas ziņas

Apple Fitness+ – jauns serviss treniņiem

Serviss Apple Fitness+

Apple prezentācijā daudz runāja par veselību un treniņiem, izmantojot jauno servisu Apple Fitness+, varēs nodarboties ar sportu pieredzējušu treneru vadībā.

Servisu varēs aktivizēt Apple TV, iPhone vai iPad, taču saņemt aktivitātes statistiku serviss varēs tikai no Apple Watch.

Lietotne novērtēs jūsu fiziskās sagatavotības līmeni un izvēlēsies optimālu treniņu režīmu, tāpēc pat jauniesācējiem nebūs garlaicīgi. Turklāt serviss mijiedarbojas ar Apple Music – jūsu rīcībā ir gatavi atskaņošanas saraksti.

Paziņots par 10 aktivitāšu veidiem (skriešana, joga, spēka utt.), jauni uzdevumi parādās katru nedēļu. Lieliski, ka treniņi ir pārdomāti: ne visām nodarbībām vajag trenažierus, tāpēc  nodarboties var mājās – bez papildu aprīkojuma.

Apple Fitnes + prezentācija

Palaišanas brīdī serviss Apple Fitness+ būs pieejams Austrālijā, Kanādā, Īrijā, Jaunzēlandē, Lielbritānijā un ASV.

Apple Watch pircējiem Fitness+ būs pieejams, to abonējot līdz 2020. gada beigām par 9,99 dolāriem mēnesī vai 79,99 dolāriem gadā. Būs arī ierastais bezmaksas izmēģinājuma mēnesis.

Trīs mēnešus Apple Fitness+ dāvanā saņems tie, kuri nopirks Apple Watch Series 3 vai jaunāku, sākot no 2020. gada 15. septembra.

Apple Fitness+ ir iekļauts Apple One Premier plānā, kas vienlaikus nodrošina piekļuvi Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ un 2 ТB iCloud krātuves  par 29,95 ASV dolāriem, to vienlaikus var izmantot līdz sešiem ģimenes locekļiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top