Tehnoloģijas

Palaista publiskā Apple iOS 14 beta versija

Apple IOS Beta Versija

Kompānija Apple uzsākusi operētājsistēmu iOS 14 un iPadOS 14 jauno versiju beta testēšanu, kas sniedz daudz jaunu funkciju.

Apple prezentēja publikai iOS 14 un iPadOS 14 izstrādātāju konferencē WWDC jūnija beigās. Kopš tā laika veikta testēšana starp izstrādātājiem, un tagad ir atklāta visiem pieejama beta versija parastajiem lietotājiem vietnē beta.apple.com Apple Beta Software Program dalībniekiem.

Protams, jāņem vērā, ka beta versijās var būt daudz nepilnību un kļūdu. Tātad instalējot risks jāuzņemas  katram pašam. Un nevajadzētu aizmirst izveidot rezerves kopiju informācijai no viedtālruņa un planšetdatora.

iOS 14 stabilā versija būs pieejama rudenī programmatūras bezmaksas atjauninājuma formātā iPhone 6s un jaunākiem modeļiem. Arī iPadOS 14 laidīs klajā rudenī bez maksas iPad Air 2 vai jaunākiem, visiem  iPad Pro, iPad 5 paaudzes modeļiem vai jaunākiem, kā arī iPad mini 4 un jaunākiem.

iOS 14 ienes daudzas ilgi gaidītas izmaiņas iPhone – tostarp vidžetus, lietotņu bibliotēku un kompaktu zvanu interfeisu. IPad lietotājiem radušās jaunas iespējas strādāt ar Apple Pencil un daudz kas cits.

Avots: Apple

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top