Tehnoloģijas

Apple paskaidroja iemeslus krievu “VKontakte” un citu lietojumprogrammu noņemšanai no AppStore

Apple paskaidroja iemeslus krievu "VKontakte" un citu lietojumprogrammu noņemšanai no AppStore

Saskaņā ar Apple pārstāvja Adama Dema teikto tehnoloģiju ziņu vietnei The Verge, kompānija ir izņēmusi VK lietotnes no AppStore, jo lietotņu īpašniekiem ir piemērotas Lielbritānijas valdības sankcijas.

Šīs lietotnes nodrošina izstrādātāji, kuras vairākumā pieder vienai vai vairākām pusēm, kurām ir piemērotas Apvienotās Karalistes valdības sankcijas. Lai nepārkāptu šīs sankcijas, kompānija Apple ir noņēmusi ar šīm lietotnēm saistītos izstrādātāju kontus. Šobrīd  lietotnes nevar lejupielādēt no App Store neatkarīgi no atrašanās vietas. Lietotāji, kuri jau ir lejupielādējuši šīs lietojumprogrammas, var turpināt tās lietot.

Sociālo tīklu lietotne VKontakte un citi VK pakalpojumi («VK Музыка», «Облако Mail.ru», «Почта Mail.ru» и «VK Клипы») šīs nedēļas sākumā pazuda no Apple lietotņu veikala. VK, un Roskomnadzor nosūtīja Apple pieprasījumu paskaidrot lietojumprogrammu dzēšanas iemeslus.

Apvienotās Karalistes valdība pirmdien ieviesa jaunas sankcijas pret Krieviju, kas skāra 23 ar VK saistītos Krievijas bankas Gazprombank vadītājus.

Avots: Theverge

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top