Tehnoloģijas

Apple Watch palīdzēja izglābt bērna dzīvību

Apple Watch palīdzēja izglābt bērna dzīvību

12 gadus vecas meitenes viedpulkstenis ziņoja par neparasti augstu sirdsdarbības ātrumu. Slimnīcā tika konstatēts vēzis agrīnā stadijā

Apple Watch palīdzēja atklāt vēzi 12 gadus vecai meitenei, laicīgi izglābjot viņas dzīvību. Kāda meitene vārdā Imani Mailsa pamanīja, ka viņas Apple Watch nepārtraukti ziņo par neparasti augstu sirdsdarbības ātrumu. Pēc vairāku brīdinājumu saņemšanas Imani informēja savus vecākus, un meitenes māte drošības labad nolēma nogādāt meitu uz slimnīcu, lai veiktu pārbaudi. Ārsti konstatēja, ka Imani ir apendicīts, un veica aklās zarnas operāciju, tomēr izrādījās, ka tas vēl nav viss. Piedēklī tika konstatēts neiroendokrīns audzējs, kas tik jaunam pacientam ir retums.

Šāda veida audzēji ir bīstami, jo tos ir grūti atklāt agrīnā stadijā, pirms klīnisko izpausmju sākuma. Un posmā, kad simptomi jau ir pamanāmi, ne vienmēr ir iespējams glābt cilvēku. Imani audzējs jau bija sācis metastēties citos orgānos, un ārsti steidzami veica operāciju, par laimi, tā bija veiksmīga. Meitenes māte sacīja, ka, ja nebūtu Apple Watch, tad Imani slimnīcā, visticamāk, būtu nokļuvusi daudz vēlāk un jau ar daudz bīstamāku slimības stadiju, un tad izredzes izglābt viņas dzīvību būtu ievērojami mazākas. Par laimi, šoreiz Apple Watch ir bijis ļoti noderīgs.

Avots: Gizmochina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top