Tehnoloģijas

Ārsti pacientu izmeklēšanai izmanto Boston Dynamics robotu

Roboti cīņa pret Korona vīrusu

Avots: Boston Dynamics

Cīņā pret COVID-19 visi līdzekļi ir labi. Kompānija Boston Dynamics ir paziņojusi, ka viņu Spot robotu izmanto Bostonas slimnīca, lai pārbaudītu pacientus, kuriem ir aizdomas par koronavīrusu.

Boston Dynamics oficiālais paziņojums: Sākas otrā Spot robota klātbūtnes nedēļa vienā no Bostonas slimnīcām, kur robots iejūtas mobilās telemedicīnas pakalpojumu platformas lomā, kas ļauj veselības aprūpes speciālistiem attālināti kontaktēties ar pacientiem. Mēs uzklausām arī medicīnisko personālu,  viņu informāciju, kā robota izmantošana palīdzēja personālam samazināt kontakta laiku ar potenciāli inficētiem pacientiem.

Tā vēl nav galējā robeža. Uzņēmums plāno apmācīt robotus citu medicīniskā personāla pienākumu veikšanai. Piemēram, nākotnē roboti varēs izmērīt pacienta temperatūru, elpošanu un sirdsdarbības ātrumu, kā arī asins piesātinājumu ar skābekli. Tam tiks izmantota īpaša termovizuālā kamera. Roboti arī tiks izmantoti, lai dezinficētu telpas sabiedriskās vietas. Šim nolūkam uz robotiem novietos ultravioletos sensorus.

Avots: Boston Dynamics

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top