Mainings

ASV maineri turpina palielināt savas jaudas

ASV maineri turpina palielināt savas jaudas

Neskatoties uz to, ka bitkoina cena ir samazinājusies par 72%, salīdzinot ar savu visu laiku augstāko līmeni, ASV maininga sektors turpina uzrādīt savas aktivitātes augšupejošu tendenci. Par to liecina ienākošās korporatīvās ziņas no Cleanspark, Merkle Standard un Rhodium Enterprises.

Cleanspark, kuru akcijas tiek tirgotas Nasdaq ar marķieri CLSK, paziņoja, ka korporatīvais bitkoina hashrate šīs nedēļas vidū pārsniedza 4 Eh/s. Uzņēmumā norādīja, ka līdz gada beigām plāno šo rādītāju palielināt līdz 5 Eh/s. Kompānijā Cleanspark ir pārliecināti, ka bitkoinu ieguves pārejai uz atjaunojamiem enerģijas avotiem, kas tiek praktizēta pašā organizācijā, būs galvenā loma globālās enerģijas virzībā uz “zaļajām” tehnoloģijām.

Cits maininga uzņēmums Merkle Standard šonedēļ oficiāli atklāja jaunu datu centru Dienvidkarolīnā. Republikāņu kongresmenis Viljams Timmons, kurš piedalījās pasākumā, paziņoja:

“Šobrīd tiek veidota nākotne, kurā digitālie aktīvi būs daļa no mūsu dzīves; attīstība virzās šajā virzienā, un ir vienkārši lieliski, ka esam tehnoloģiskā progresa priekšgalā.”

Visbeidzot, dokumenti, ko Teksasā bāzētā Rhodium Enterprises iesniedza ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), atklāj, ka maininga uzņēmums septembrī no investoriem ir piesaistījis papildus 11,9 miljonus ASV dolāru un arī ir apvienojies ar kompāniju Silversun. Rezultātā apvienotais uzņēmums plāno pieteikties savu akciju kotēšanai Nasdaq, lai piesaistītu vairāk kapitāla bitkoina ieguves darbības paplašināšanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top