Tehnoloģijas

Austiņas Mobvoi Earbuds var vadīt ar galvas mājieniem (Video)

Austinas 2020 1

Kompānijas Mobvoi sortiments papildināts ar interesantām bezvadu austiņām Earbuds Gesture. To galvenā odziņa – alternatīvs vadības veids.

Šajā gadījumā runa ir par vadību ar galvas mājieniem. Piemēram – ienākošā zvana gadījumā var vienkārši divreiz apstiprinoši pamāt ar galvu (augšup-lejup), lai atbildētu, vai arī divreiz pamāt noliedzoši (no vienas puses uz otru), lai noraidītu. Dažkārt, kad rokas ir aizņemtas, tas var būt ļoti ērti. Bet, protams, ir arī parastā sensorā vadība, kuru – visticamāk – lielākā daļa izmantos gandrīz vienmēr.

Vēl viena svarīga austiņu funkcija – aktīva trokšņu slāpēšana. Tas nav nekas īpašs, taču vajadzētu ņemt vērā, ka austiņas tagad var pasūtīt tikai par 67 dolāriem. Šī cena ir pieejama Indiegogo kampaņas ietvaros, bet šis piedāvājums ir ierobežots. Pati kampaņa, starp citu, jau ir veiksmīga. Prasīto 5000 dolāru vietā ir savākti jau gandrīz 80 000.

No pārējā var atzīmēt aizsardzību pret mitrumu un putekļiem (IPx5), Bluetooth 5.0, iespēju izmantot jebkuru austiņu kā galveno, kā arī iespaidīgo autonomiju. Austiņas ar vienu uzlādi var darboties līdz 12 stundām, bet kopā ar uzlādes kārbiņu laiks palielinās līdz 50 stundām.

Austiņu piegādes gaidāmas rudenī. Cena pēc parādīšanās veikalu plauktos būs ap 130 dolāriem.

https://kripto.media/huawei-freebuds-3i-austinu-apskats/

Avots: Indiegogo

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top