Tehnoloģijas

Baltkrievijā sāks komplektēt un pārdot elektrisko sedanu Geely Geometry A

Geely Geometry A

Baltkrievijas prezidents par vietējā autoparka elektrifikāciju sāka interesēties pirms vairākiem gadiem – kad viņam “Masks uzdāvināja” Tesla Model S. Kā vēsta Baltkrievijas oficiālais informācijas resurss – nākamgad Geely rūpnīcā pie Minskas sāks ražot elektromobiļus Ķīnas Geely Geometry A. Vienlaikus tiks uzsākta to tirdzniecība, un, visticamāk, ka vēlāk sāks tirgot arī Krievijā.

Eletroauto Geely Geometry A

Jāatzīmē, ka, atšķirībā no tā paša Atlas, Geometry A modelis ir diezgan jauns – pašā Ķīnā to prezentēja pirms gada. Sedans ir aprīkots ar vilces akumulatoriem ar 51,9 un 61,9 kWh kapacitātes baterijām. Attiecīgi nobraukuma rezerve NEDC ciklā ir 410 un 500 km. Proti – realitātē tie būs aptuveni 300 un 400 km.

Dzinējs abos gadījumos ir viens – ar 160 ZS jaudu, kas 8,8 s paātrina automašīnu līdz 100 km/h. Elektriskais automobilis atbalsta “ātrās uzlādes” funkciju , kas ļauj 30 minūtēs uzlādēt bateriju no 30 līdz 80 procentiem. Auto tiks piedāvāts septiņās krāsās – tai skaitā zelta, sudraba, baltā un gaišzilā. Funkcionālais aprīkojums – adaptīvā kruīza kontrole un ceļa zīmju atpazīšanas sistēma.

Baltkrievija Geely Geometry A

Tiek vēstīts, ka Baltkrievijā tiek izmēģināts Ķīnas montāžas modelis, kam tiek pētītas ekspluatācijas īpatnības. Uz konveijera nonāks Eiropas klimatam adaptēts Geometry A ar rusificētu multimediju sistēmu un Eiropas uzlādes stacijām domātām pārejām. Lokalizācijas pakāpe noteikti nebūs augsta, bet kaut kādas detaļas izgatavos arī Baltkrievijas rūpnīcā. Cena jau ir paziņota: 70 000 baltkrievu rubļu jeb aptuveni 29 000 $.

Avots: TVR

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top